گلچینی از گزینگویهها – شاهین کلانتری

شهامت همیشه فریاد زدن نیست ، گاهی صدای آرامیست که در انهای روز می گوید : فردا دوباره تلاش خواهم کرد . دیوانگی : انجام کاری دوباره و دوباره و انتظار نتایج متفاوت داشتن . دوست داشتن بهترین شکل مالکیتو مالکیت بدترین شکل دوست داشتن است . به همین دلیل است که در این مقاله، مجموعه ای از متن زیبا در مورد ارزش وقت، بهترین و زیباترین جملات در مورد مدیریت زمان، سخنان بزرگان در مورد ارزش زمان و متن درباره ارزش لحظه ها جمعآوری شده است تا بر اهمیت آن تاکید شود.

به اهمیت ساختار جملات فکر کنید، جملات کوتاه، یا ساده می توانند بیشتر باعث ایجاد تنش، شتاب زدگی یا اضطرار شوند، در حالی که جملات مرکب یا پیچیده و طولانی تر، این طور نیستند و اغلب در متون رسمی وجود دارند. وقتی قلبت خواب می رود نمی توانی درست فکر کنی عاشق می شوی .

به جای دروغ نگو؛ بگوییم : راست می گی؟ یکی دیگر از مواردی که نشان میدهد یک جمله دچار اطناب شده، آن است که برای خواندن آن نیاز به نفسگیری مجدد داشته باشید. عشق یکی از پاسخهاییست که انسان برای خیره شده در چهرۀ مرگ یافته است. ترس از مرگ غیر عقلانی ترین نوع ترس است ، چو ن آدم مرده اصلا در معرض خطر تصادف نیست . برای زندگی نو، آنقدر که به اندیشۀ نو نیاز است، به ابزارهای نو نیاز نیست. همیشه خواستنی ها داشتنی نیست ، همیشه داشتنی ها خواستنی نیست . هر چند مشکلات ما همیشه کمی پیچیده به نظر میآیند، اما در اساس و گوهر خود بسیار سادهاند.

گاه فرصتها بسیار آهسته در میزنند . علم چیزی بسیار عالی است ، اگر آدم مجبور نباشد خرج زندگی اش را از آن درآورد . شک دارند؛ پس دوستشان بدار اگر چه دوستت نداشته باشند . در مثال بالا هم like tea حذف شده است چون در جمله اول به آن اشاره کردیم و میدانیم در مورد چه چیزی صحبت میشود. آن چه می گوییم در حقیقت فكری است كه بیان می شود.

دیدگاهتان را بنویسید