گلچینی از گزینگویهها – شاهین کلانتری

ساده نویسی با یادگیری چگونگی نوشتن جملات ساده آغاز میشود. در درون من احساسهایی وجود دارند که میخواهند با تو از راههای دیگری به جز کلمات گفتوگو کنند. معمولاً کلام کسانی که میگویند این کار شدنی نیست، به وسیلۀ کسانی که در حال انجام آن کار هستند، قطع میشود. نکتهی قابل توجه در مورد زمان این است که برای همه به وفور وجود دارد.

در این مطلب انواع جملات آموزنده کوتاه با انواع متن های جالب و زیبا را مطالعه کردید که امیدواریم این متن ها مورد توجه شما همراهان عزیز و گرامی قرار بگیرند. واقعیت این است که زمان از دست رفته را نمیتوان برگرداند. از این شاخه به آن شاخه پریدن و هر کاری را انجام دادن عین بیکاری است.

آیا به زمان بیشتری نیاز داریم؟ هر چیزی زمان میبرد. زمان و سلامتی دو چیزی هستند که بیشتر از همه در زندگی باید قدردانشان بود. برای انجام کارهایی که اهمیت دارند، منتظر نمانید و قدر زمانی که در اختیار دارید را بدانید. اگر میخواهید بدانید استفاده از کدام عبارات و کلمهها سبب حشو در متن می شود میتوانید مقاله «حشو چیست و چرا باید از آن پرهیز کرد؟ دریافت ایده داستان در قالب کلمات کمتر باعث میشود مستقیم سر اصل مطلب بروید و داستانتان بهتر خوانده میشود. تنهایی بیشتر، دریافت بیشتر.

هر دقیقه از زندگی ما یا در حال کمک کردن یا آسیب رساندن به پیروزی که در زندگی به دنبالش هستیم، میگذرد. زندگی کردن در زمانهای خوب و شاد بسیار ساده است. من آدمی خودخواه، بی حوصله و البته کمی متزلزل هستم، اشتباه می کنم، از کنترل خارج می شوم و گاهی کنترل کردن من سخت می شود اما اگر نتوانید بدترین حالت من را تحمل کنید بی شک شایستگی بهترین حالتم را هم ندارید. برای خلق افکار واضح و مختصر، کوتاه کردن جملات را شروع کنید. همگی ما برای چیزی که احساس میکنیم در زندگی اهمیت دارد، زمان پیدا میکنیم.

دیدگاهتان را بنویسید