گلچینی از گزینگویهها – شاهین کلانتری

اگر نمیتوانی ستاره باشی، لزومی ندارد ابر باشی. لزومی ندارد من همانی باشم که تو فکر میکنی… من تمام شب بیدار نمیمانم تا ۱۰۰ دلار پول دربیاورم، اما حاضرم هفت شب بیدار بمانم تا آن را از دست ندهم. خواب ها فقط خودشان را اذیت می کنند ! اگر میخواهید بدانید استفاده از کدام عبارات و کلمهها سبب حشو در متن می شود میتوانید مقاله «حشو چیست و چرا باید از آن پرهیز کرد؟ جنس دلتان از چیست ؟

در این مطلب چند مورد از مهمترین و معروف ترین این جملات را آورده ایم. چه در رمان، نمایشنامه یا شعر، نویسندگان می دانند که جملات کوتاه می توانند طیف وسیعی از تأثیرات را داشته باشند، و به همین دلیل نویسندگان عمداً از آنها برای جلب توجه خوانندگان استفاده می کنند. برای این مطلب مجموعه ای زیبا و ناب از جملات زیبا عاشقانه و غمگین آماده کرده ایم که در ادامه می توانید مشاهده نمایید. به جای مگه مشكل داری ؛ بگوییم : مگه مسئله ای داری؟ اگر تو بگویی به اندازه ی ستاره های آسمان دوستم داری … در این مطلب انواع جملات آموزنده کوتاه با انواع متن های جالب و زیبا را مطالعه کردید که امیدواریم این متن ها مورد توجه شما همراهان عزیز و گرامی قرار بگیرند.

وقتی چیزی مرا رنج می داد، در موردِآن با هیچ کس حرفی نمی زدم. دستانت را که به من بدهی با انگشتانت ذکر “دوست داشتن” می دهم ! مهم نیست چه اتفاقی افتاده است، اینکه چگونه آن را میپذیری مهم است. با این حال، جمله دوم Truncated است، زیرا کوتاه شده است. اولین جمله داستان شما باید جذابیتی بوجود بیاورد که باعث شود خواننده بخواهد به خواندن ادامه دهید.

شاید یک جمله انگیزشی بتواند تاثیر بسزایی در شما بگذارد و یا شاید بخواهید این جملات را رد فضای مجازی مثل اینستاگرام خود منتشر کنید تا به دیگران انرژی مثبت و آرامش بدهید. انگیزشی، به قدری فوق العاده هستند که بارها و بارها در همه جا تکرار شده اند و نسبت به بقیه جملات معروف ترند. مشکلی که با پول حل شود، مشکل نیست. دوستت دارم و پنهان کردن آسمان پشت میله های قفس آسان نیست ! برای شروع، نیازی به امیدواری و برای ادامه، نیازی به موفقیت نیست.

دیدگاهتان را بنویسید