گلچینی از گزینگویهها – شاهین کلانتری

روایتِ منجر به ثبت آن تصویر هم یکی دیگر از دلایلی است که علاقه خاتمی به فوتبال را نشان میدهد؛ خرداد 1384 و پیش از بازی تیم ملی با کرهشمالی بود که محمد خاتمی برای اولینبار سر تمرین بازیکنان تیم ملی حاضر شد تا به آنها روحیه دهد. همه درون فاضلاب هستم، اما برخی ستارگان را نگاه میکنیم. اگرچه پیش از آن شایعه شده بود محمد خاتمی قرار است یکی از بازیهای تیم ملی را در ورزشگاه آزادی از نزدیک ببیند، اما بحث حضورش در تمرین تیم ملی فوتبال ایران چندان نهایی نبود؛ نهایتا 11 خرداد خاتمی با حضورش در تمرین تیم ملی فوتبال ایران جو خاصی را به وجود آورد.

ما امروز برای شما جملات کوتاه و زیبایی در مورد مسائل مختلف قرار داده ایم که شما می توانید این متن زیبا را در ادامه مطلب پیدا کنید. تا شهامتِ رها کردن چشمانداز ساحل را نداشته باشید هرگز نمیتوانید از اقیانوس عبور کنید. آنگاه که مادر، گهواره را تکان میدهد ، عرش خدا به لرزه درمیآید. آنگاه که دنیا به شماروی آورد یاغی نشوید. جهان نسبت به هرکس دو نوبت دارد: یک نوبت به نفع شما است. شما برای ما عزیز هستید، انشاءالله هرچه سریعتر بهبودی کامل حاصل شود و سال خوبی را برای شما و خانواده محترمتان آرزو میکنم».

فقط افکار منفی را از ذهن خود پاک کنید. ولی اگر میخواهند لباسهایم را ببینند درب کمد را باز کنید و کت و شلوارهایم را نشانشان دهید . که لیاقتش را ندارند ! من الان هم یکی از کسانی هستم که اگر وقت کنم میروم دیدنشان. اگر دغدغۀ تولید محتوا دارید، احتمالا این صفحه برایتان مفید خواهد بود. ایشان کسی بود که خیلی به ورزش و تیم ملی علاقه داشت. رئیس دولت اصلاحات همچنین در صفحه اینستاگرامش به مرور خاطرات خوب گذشته با تیم ملی فوتبال ایران پرداخته و با انتشار تصویری از حضورش در بین بازیکنان ملیپوش نوشته است: «روزهاى نهچندان دور.

با این نگاه، انتخاب رئیس فدراسیون فوتبال توسط او، حتی با علم به این موضوع که هاشمیطبا گفته باشد در حد مشاوره است، چندان دور از ذهن نیست. یکی، دو سال بعد اما علی دایی با وضوح بیشتری درباره علاقهاش به محمد خاتمی و البته تأثیر رئیسجمهور وقت بر ورزش گفت: «از آقای خاتمی آدم هرچه بگوید کم گفته است. آقای خاتمی به من گفتند در آلمان صدراعظم این كشور برای من دست زد و گفت فوتبال ایران در رده پانزدهم جهان است، اما آلمان هفدهم است! همواره دیدن یک جمله دلنشین و زیبا می تواند هم به خود ما در مورد زندگی انگیزه دهد و هم فرستادن آن برای کسانی که دوستشان داریم مثل مادر می تواند باعث آرامش آنها نیز شود.

دیدگاهتان را بنویسید