گلچینی از گزینگویهها – شاهین کلانتری

از Truncated sentences (جملات کوتاه شده) اغلب به عنوان short sentences (جملات کوتاه) یاد می شود، اما بین این دو گونه از جملات تفاوت وجود دارد. اما دوستت دارم های تـــــــــــــو چه غوغایی می کند ؟ هر کس که خواندن بلد باشد از این توانایی برخوردار است که خود را بزرگ کند؛ ابعاد وجودش را گسترش دهد؛ زندگیاش را کامل، باشکوه و جذاب کند. هر شخصی نماینده گروهش است. هر شکلی از پایان، یک پایانِ باز است.

و در فردای چشمانت باز به دنیا آمد ! من این دوست داشتن را بیشتر از هر چیز در این دنیا دوست دارم … خوشی را با کسی قسمت کن تا بیشتر از آن لذت ببری. و تمام طول سال را جریمه ام کن که از روی آن هزار بار تمرین کنم !

پاهاتم دراز کن ، این دل فقط جای توئه … من دلم فقط روی دل تو بند می شود ! وقتی دلش برای تو تنگ می شود ! زمان بیشتری را برای بحث کردن در مورد این که یک انسان خوب چه ویژگیهایی باید داشته باشد، هدر ندهید. خبر خوب این است که نحوهی سپری کردن آن در دستان شماست. به همین خاطر است که ما در مؤسسه به شما اجازه میدهیم، پایگاه دادهی خود را از محتوای موجود در زندگی واقعی ایجاد کنید که در کتابخانههای بزرگ یا سایر مقالاتی که در اینترنت میبینید، مییابید. فقط اطمینان حاصل کنید که وقتی کلماتی را از جمله حذف می کنید، جمله هنوز منطقی به نظر برسد.

ماندن “عشق” می خواهد … از جمله های کوتاه شده به صورت متوالی استفاده نکنید، زیرا این امر غیر طبیعی به نظر می رسد و باعث می شود خواننده یا شنونده احساس بمبارانی از جملات کوتاه شده داشته باشد. به سرت روسری آبی و صورت چون ماه … دستانت را که به من بدهی با انگشتانت ذکر “دوست داشتن” می دهم ! وقتی سرم روی سینه تو بالا و پایین می رود ! با این حال دوست داشتنی ترین شغل دنیاست ، عاشق تو بودن ! از تو دور بودن پر توقعم کرده … یاد تو پرچم صلحیست میان شورش این همه فکر !

دیدگاهتان را بنویسید