گلچینی از گزینگویهها – شاهین کلانتری

تأثیر بیشتری می گذارد – می توانید از جملات کوتاه برای دادن فرصتی برای فکر کردن استفاده کنید. استفاده از جمله کوتاه شده به شخص مقابل فرصت بیشتری می دهد تا مکث کند و در مورد آنچه گفته می شود فکر کند و به این صورت تأثیر بیشتری ایجاد می کند. من خواندن را بیشتر از آنچه دایان دوست دارد، دوست دارم. این به شخص دیگر زمان می دهد تا بتواند آنچه را که گفته شد در نظر بگیرد. I’m serious.” ( دیگر با من تماس نگیر.

یک روش خوب برای درک تأثیرات یک جمله کوتاه شده این است که جمله را با اضافه کردن کلمات حذف شده، و مقایسه نسخه توسعه یافته با نسخه کوتاه شده، بررسی کنید. تنها زندگی که ما آن را خوب میشناسیم، همان است که اختیاردارِ نهایی آن هستم. به گمانم بخشی از عشقم به زندگی را، مدیون عشق به کتابها هستم. رازِ عشق بزرگتر از رازِ مرگ است. اگر شما هم جمله مثبت دیگیر در ذهنتان است همین الان در بخش نظرات بیان کنید تا دیگران از ان استفاده کنند. مطالعه متن ها و جملات آموزنده بزرگان و سرلوحه قرار دادن این سخنان پند آموز بدون شک می تواند راهنمای افراد در زندگیشان باشد تا به موفقیت های چشمگیر برسند و یا حداقل راه رفته را دوباره نرود و از تجربیات و اشتباهات دیگران درس بگیرند و زندگی پر فراز و نشیب خود را سامان بدهند و راحت تر در مسیر رسیدن به موفقیت و کمال قدم بردارند.

ثروت نتیجۀ خدمت موفقیتآمیز به دیگران است. جمله اول یک جمله کوتاه است. با این حال، جمله دوم Truncated است، زیرا کوتاه شده است. در مورد کسانی که زمان خود را با آنها میگذرانید، هوشیار باشید زیرا زمان هدر رفته بدتر از پول از دست رفته است. تفاهم باید بیوقفه به دست بیاید. تنها وقتی باید کتابی نوشت که بخواهیم چیزهایی را بگوییم که جزئت گفتن آن را به هیچ کس نداریم. اگر میخواهید بدانید استفاده از کدام عبارات و کلمهها سبب حشو در متن می شود میتوانید مقاله «حشو چیست و چرا باید از آن پرهیز کرد؟ چرا از جملات کوتاه شده انگلیسی استفاده می شود؟

این تعداد جملات کوتاه پشت سر هم خیلی زیاد هستند. دریافت ایده داستان در قالب کلمات کمتر باعث میشود مستقیم سر اصل مطلب بروید و داستانتان بهتر خوانده میشود. شما به لغات نیاز دارید، نه تنها لغات با کارکرد زیاد بلکه آنهایی که کمتر استفاده میشوند تا قادر باشید از عهدهی بسیاری از موقعیتها برآیید. شما نیاز به یادگیری لغات در بافت متن دارید. سیستم سفارش نیاز به تکمیل اولیه فرم DC10 دارد، پس از پردازش مالی و حقوقی، تأییدیه ای اجازه می دهد فرم DC12 پس از دریافت پاسخ مثبت به دریافت DC10، تکمیل شود.

دیدگاهتان را بنویسید