چگونه جملات کوتاه بنویسیم: واضح و ساده بنویسید – انتشارات مجید

چیزهای خوب به سراغ کسانی می روند که باور دارند، چیزهای بهتر به سراغ کسانی می روند که صبر می کنند، و بهترین چیزها به سراغ کسانی می روند که تلاش می کنند و هیچ گاه تسلیم نمی شوند! گاه فرصتها بسیار آهسته در میزنند . علم چیزی بسیار عالی است ، اگر آدم مجبور نباشد خرج زندگی اش را از آن درآورد . شما گاهی نامهای یک صفحهای را میبینید که از ابتدا تا انتهای آن فقط دو یا سه جمله بسیار طولانی است.

شما می توانید خیلی چیزها از جمله جملات را کوتاه کنید. در این مطلب از حیاط خلوت برای شما همراهان گرامی مجموعه ای از جملات کوتاه و آموزنده و جملات پر معنی و کوتاه را گردآوری کرده ایم. نکته: اگر برای درک معنی و فهمیدن یک جمله باید دو یا چند بار آن را بخوانید، یعنی باید آن مطلب نیاز به دوباره نویسی دارد؛ یا باید آن جمله را به دو یا چند جمله کوتاه و رسا تقسیم کرد. اگر دقت کنید متوجه میشوید که این جمله تنها یک فعل دارد و به راحتی میتوانیم با چند فعل آن را به جملاتی کوتاه تقسیم کنیم و کار مخاطب را برای خواندن و فهم متن آسان کنیم.

کسی که به فکر درست کردن آینده خودش نیست ، نمیتونه آینده کسی باشه . ترس از مرگ غیر عقلانی ترین نوع ترس است ، چو ن آدم مرده اصلا در معرض خطر تصادف نیست . همیشه خواستنی ها داشتنی نیست ، همیشه داشتنی ها خواستنی نیست . پس همیشه امید داشته باش . ترس و امید باعث میشود فراسوی حال در جهت آینده زندگی کنیم. شادی تنها چیزی است که اگر تقسیم شود بیشتر میشود.

آن چه می گوییم در حقیقت فكری است كه بیان می شود. همه ما گاهی در این وضعیت گرفتار میشویم و به دنبال روشی برای به دست آوردن نیروی دوباره هستیم. من و تو، ما و شما به طور حتم می توانیم با استفاده از كلمه ها و اصطلاح های مثبت در سطی وسیع انرژی مثبت را بین همه پخش كنیم.

دیدگاهتان را بنویسید