مطالب زیبا و فلسفی از بزرگان و..

به محض اینکه کاری در جهت منافع کسی انجام میدهید، نه تنها او به شما فکر میکند بلکه خداوند نیز به شما فکر میکند. یکی از بدترین معضلات معرفت شناختی مطالعه و دنیای اندیشه و مطالعات که اغلب به آن بی توجه هستیم، یا بدتر ، آن را مفید و مناسب تلقی می کنیم؛ مطالعه جملات قصار و کوتاه از بزرگان است.البته مطالعه این جملات کوتاه صرفا مضر نیست،اما اشکال وقتیست که مخاطب آنها مطالعه دیگری ازآثار اشخاص ،آرا و نظراتشان ندارد.مشکل دیگر نیز عدم تبیین نظر و رای نویسنده است.

اما اگر دست زندگی کنی، همان یک بار کافی است. سعی کنید از یک جمله کوتاه شده به عنوان خلاصه بعد از توضیحات طولانی تر استفاده کنید. ماندگاری یک مهربانی کوچک ممکن است بیشتر از یک موفقیت بزرگ باشد. یکی این است که هیچ چیزی معجزه نیست . زینت منزل، دوستانی هستند که به آنجا رفت و آمد دارند. » او به خیابان خیره شد.

تا زمانی که برای خود ارزش قائل نشوید، برای زمان خود ارزشی قائل نخواهید شد. آدمی ساخته افکار خویش است ، فردا همان خواهد شد که آنروز به آن می اندیشد . مجموعه ایی از زیباترین جملات سنگین کوتاه جدید و معنادار و انواع جملات سنگین فلسفی را پیش رو دارید که این جملات زیبا از بین متن های زیادی انتخاب و در این مطلب ارائه شده است.

از دیروز درس بگیرید ، در امروز زندگی کنید و به فردا امیدوار باشید . به جای مگه مشكل داری ؛ بگوییم : مگه مسئله ای داری؟ جملات عاشقانه امروز مجموعه ای از جملات عاشقانه کوتاه و بسیار ناب را برای شما بازدیدکنندگان گرامی جمع آوری کرده ایم، امیدواریم این … وقتی تشنه ای یه قطره آب خوشبختیه .

دیدگاهتان را بنویسید