علت فوت زهره فکور صبور لو رفت + عکس

زهره فکور صبور بازیگر با اخلاق و بی حاشیه کشورمان شب گذشته به بیمارستان منتقل شد اما پزشکان نتوانستند برای او کاری انجام دهند و فوت شد. من از بچگی عاشق خیاطی و بافتنی بودم و در چند سالی که کمتر کار میکردم، دورههای طراحی دوخت و طراحی پارچه را هم آموزش دیدم و اکنون در کنار بازیگری کارهای طراحی و دوخت انجام میدهم. یکی از بازیگران خوب کشور میباشد. اخلاقی که دارم که نمی دانم خوب است یا بد …

من در یک خانواده 7 نفره زندگی میکنم، 3خواهر و 1برادر دارم و من خودم فرزند آخر خانواده هستم و با برادرم به علت اختلاف سنی کمی که حدود 1سال دارم رابطه بسیار نزدیک و صمیمی دارم. زهره فکور صبور در یک فروشگاه با تیپ مشکی است. عکسی از تیپ متفاوت زهره فکور صبور در سینما که در صفحه رسمی اینستاگرامش منتشر کرده است.تیپ متفاوت زهره فکور صبور خاص است.تیپ متفاوت زهره فکور صبور متفاوت است.تیپ متفاوت زهره فکور صبور شیک است. او کار بازیگری را از سال ۱۳۷۷ با بازی در مجموعه روز گار جوانی شروع نمود… واقعیت این است که در تمام طول زندگیم به تنها چیزی که فکر نمیکردم بازیگر شدن بود، سال 1375 که دیپلم گرفتم یکی از دوستانم که در عرصه تئاتر کودک فعالیت داشت، آن زمان نمایشی را در دست داشت و به دنبال بازیگر برای نقش یک گل بود، به من پیشنهاد داد و من پذیرفتم.

به گزارش پارس نیوز، زهره فکورصبور نوشت : به زمان بندی خدا اعتماد کن،اون هر چیزی رو در بهترین زمان وقشنگترین حالت ممکن بهت میده… به گزارش پارس نیوز، زهره فکور صبور نوشت : آنچه خدا خواست همان می شود… به گزارش پارس نیوز، زهره فکور صبور نوشت : گذشته دروغی بیش نیست… به گزارش پرسون، هنوز علت دقیق مرگ زهره فکور صبور مشخص نیست اما بنا بر گفته منابع کاملا آگاه این بازیگر بر اثر خودکشی با قرص در منزل شخصی خود، ساعت ۸ شب به بیمارستان منتقل شده اما پزشکان موفق به نجات وی نشده اند.

زهره فکور صبور بازیگر سینما و تلویزیون ساعت ۸ شب در منزل شخصی خود درگذشت. بر اساس این خبر، زهره فکور صبور روز گذشته به دنبال خودکشی با قرص در منزل شخصی خود، در ساعت ۸ شب به بیمارستان منتقل شد اما پزشکان موفق به نجات وی نشدند. همچنین بنا بر ادعای رسانهها، منابع کاملا آگاه گفتهاند این بازیگر بر اثر مسمومیت ساعت ۸ شب به بیمارستان منتقل شده است اما پزشکان موفق به نجات وی نشدهاند. زهره فکور صبور بازیگر سینما، تلویزیون و تئاتر کشورمان شب گذشته در ۴۳ سالگی درگذشت.

دیدگاهتان را بنویسید