علت فوت زهره فکور صبور لو رفت + عکس

این بازیگر در سال ۱۳۷۷ با بازی در سریال «روزگار جوانی» شناخته شد و در فیلمهایی چون دلنوازان، مسافری از هند، روزگار جوانی، دردسرهای عظیم، دنگوفنگ ایفای نقش کرد. سال 1382 در سریال مسافری از هند حضور داشت تا اینکه سریال ریحانه ، نرگس و کارآگاهان در سال 87 و دلنوازان در سال 88 چهره اش را شناخته تر کرد. او کار بازیگری خود را باسریال نرگس در تلویزیون آغاز کرد و پس از آن در سریال های روزگار جوانی بی بی گل ادامه داد و در سریال دلنوازان درخششی دوباره داشت. کنسرت روی آب به کارگردانی جهانگیر جهانگیری محصول سال 1389 بود که فرزاد فرزین خواننده پاپ نیز در آن بازی داشت.

به گزارش بامداد چهارشنبه ایرنا به نقل از برخی از رسانهها، هنوز علت دقیق مرگ فکور صبور بازیگر سینما و تلویزیون مشخص نیست. زهره فکور صبور بازیگر است. زهره فکور صبور هنرمند در حال حاضر مجرد بوده و هنوز وارد زندگی زناشویی نشده است. عکسی از زهره فکور صبور در یک فروشگاه که در صفحه رسمی اینستاگرامش منتشر کرده است. زهره فکور صبور در سینما بازی کرده است. زهره فکور 10 اسفند ماه 1400 بر اثر ایست قلبی درگذشت. به گزارش راهبرد معاصر، زهره فکور صبور درگذشت. زومجی درگذشت این بازیگر را به خانواده ایشان تسلیت میگوید.

زهره فکورصبور پس از مدتی وقفه با مجموعه تلویزیونی درد سرهای عظیم در سال 1393 به تلویزیون بازگشت. زهره فکورصبور در سریال دردسرهای عظیم بازی کرده است. زهره فکور صبور در تلویوزین بازی کرده است. زهره فکور صبور بازیگر سینما و تلویزیون است .زهره فکور صبور فارغ التحصیل مقطع دیپلم می باشد که فعالیت خود را از تئاتر شروع کرد و حالا زهره فکور صبور در تلویزیونی حضور دارد و کنار بازی ، کارهای طراحی و دوخت هم انجام می دهد. فکور آن گونه گفت: بعد از نقش هایي کـه مـن در روزگار جوانی و یا دلنوازان داشتم اکثر نقش هاي پیشنهادی ام بـه این شخصیت ها نزدیک بودند و چون نمیخواستم کلیشه کار کنم با وسواس بیشتری نقش هایم را انتخاب میکردم و حتی مدتی از فضای بازیگری دور شدم البته دراین مدت در شهرستان تدریس بازیگری داشتم و یا بـه طراحی لباس مشغول بودم.

زهره فکور صبور درباره این عکس نوشته: هوا خوب یا بد فرقی ندارد. زهره فکور صبور درباره این عکس نوشته: این نیز بگذرد… زهره فکور صبور در صفحه رسمی خود در اینستاگرام از همکاریش با یک برند تولید لباس داخلی خبر داد و عکس های جدیدش را از این همکاری با استایلی شیک و متفاوت منتشر کرد. زهره فکور صبور ، بازیگر سینما، تلویزیون و تئاتر با انتشار پستی در اینستاگرام خود از تصادف شدید خود خبر داد! زهره فکور صبور کیست؟ زهره فکور صبور چند سالی است که در کنار حرفه بازیگری وارد حرفه تبلیغات نیز شده و با برندهای مختلفی کار کرده است.

دیدگاهتان را بنویسید