علت فوت زهره فکور صبور لو رفت + عکس

با وجود این که این بازیگر مدتی را نیز در خارج از کشور مشغول به زندگی بوده است ولی در جایی عکس زهره فکور صبور بی حجاب منتشر نشده است و خود او نیز به این دلیل که به برخی اصول برای ادامه فعالیت معتقد است عکسی را منتشر نکرده است.

عکس زهره فکور صبور بی حجاب در جایی از صفحات اجتماعی یا عکس های او دیده نمی شود. زهره فکور صبور بازیگر سینما و تلویزیون درگذشت هنوز علت دقیق مرگ او مشخص نیست اما بنا بر گفته منابع کاملا آگاه این بازیگر ساعت ۸ شب به بیمارستان منتقل شده اما پزشکان موفق به نجات وی نشده اند. ناگفته نماند این بازیگر تبلیغ این سالن ها و مطب ها را هم می کند و اگر به چهره نافرمش دقت کنید متوجه می شوید که تبلیغ هایش آن قدر ها هم مورد اعتماد و درست حسابی نیست.

این بازیگر سینما شاید بیشتر فقط از یک نوع عطر خاص استفاده می کند ولی در منزل چندین نوع عطر دارد و شاید یک کلکسیون جالب از انواع عطر ها را داشته باشد. این بازیگر سینما شاید بیشتر فقط از یک نوع عطر خاص استفاده می کند زهره فکور صبور بازیگر موفق سینما و تلویزیون ایران از جمله بازیگرانی می باشد که علاقه بسیار زیادی برای خرید عطر دارد.بازیگری که همه او را با بوی عطرش می شناسند! البته او در این مورد هم زیاد سختگیری نمی کند و اگر آن ها نظری داشته باشند ری طرح تغییراتی را اعمای می کند.

زهره فکور صبور فارغ التحصیل مقطع دیپلم می باشد که فعالیت خود را از تئاتر شروع کرد و حالا در تلویزیونی حضور دارد و کنار بازی ، کارهای طراحی و دوخت هم انجام می دهد.زهره فکور صبور تصویر زیبای زیر را در اینستاگرام خود منتشر کرد. او در خارج از کشور به فراگیری هنر طراحی دوخت پرداخته است و اکنون نیز در کنار کار بازیگری با خیلی از مزون ها مشغول به همکاری می باشد و طرح هایی را که تهیه کرده است به ان ها ارائه می کند. او علاقه زیادی به عطر دارد .

دیدگاهتان را بنویسید