علت فوت زهره فکور صبور لو رفت + عکس

زهره فکور صبور در نخستین روز فروردین ۱۳۵۷ در تهران از پدری کرمانشاهی و مادری سمنانی متولد شد. زهره فکور صبور در یک فروشگاه با تیپ مشکی است. بعد از این تئاتر هم، با گروهی از دانشجویان تئاتر در نمایشنامه حملت نقشی ایفا کردم، بعد از این قضیه بازیگری برای من جدیتر شد، در حین تئاتر حملت دوستانم پیشنهاد دادند که گروهی برای تهیه دو فیلم به دنبال بازیگر هستند و من رفتم و فرم پر کردم و از آنجا بود که توانستم در فیلم باغ کوچک بیبیگل و همزمان با آن در فیلم روزگار جوانی به کارگردانی آقای شاپورقریب بازی کنم.

فعلا علت دقیق مرگ این بازیگر سینما و تلویزیون مشخص نیست. هنوز علت دقیق مرگ زهره فکور صبور مشخص نیست اما بنا بر گفته منابع کاملا آگاه این بازیگر بر اثر خودکشی با قرص در منزل شخصی خود، ساعت ۸ شب به بیمارستان منتقل شده اما پزشکان موفق به نجات وی نشده اند.

هنوز علت دقیق مرگ این بازیگر سینما و تلویزیون مشخص نیست. همچنین بنا بر ادعای رسانهها، منابع کاملا آگاه گفتهاند این بازیگر بر اثر مسمومیت ساعت ۸ شب به بیمارستان منتقل شده است اما پزشکان موفق به نجات وی نشدهاند. پیش از این نیز وی در سریال دلنوازان به کارگردانی حسین سهیلی زاده حضور داشت که به گفته ی خودش از بهترین کارهای او بوده است.

با این حال آقای نیکنژاد توضیحات خوبی به من دادند و از همان ابتدا و در تکتک سکانسها حواسشان به چگونه بازی کردنم بود. همچنین زهره فکور صبور این روزها مشغول بازی در سریال جدیدی به نام «بی همگان» به کارگردانی بهرنگ توفیقی و تهیه کنندگی مهران مهام بود. بعد هم نقشهای تقریباً کوتاهی در سریالهای معمولی و مخصوصاً اپیزودیکی زیادی بازی کرد و درکل در اواخر دهه ۱۳۷۰ بسیار پرکار بود. نخستین کار بازیگری وی ایفای نقش گل در تئاتر کودکی بود که زیردست یکی از دوستانش بود اما حرفه کاری اش از سال ۱۳۷۷ شروع شد که به وی پیشنهاد بازی در سریال روزگار جوانی داده شد و شهرتش از آن جا به دست آمد.

دیدگاهتان را بنویسید