علت فوت زهره فکور صبور لو رفت + عکس

در ادامه عکس خانم بازیگر را در کنار دکتری که تبلیغ کرده مشاهده می کنید. هنرمندانی مثل خانم لیلا حاتمی هیچ گاه چنین تبلیغ هایی را انجام نمی دهند و حتی تا جای ممکن دست به چهره شان نمی زنند تا نچرال و طبیعی بمانند و البته اعتماد به نفس خود را هم دارند.

انجام عمل های زیبایی حرکت بدی نیست اما در صورتی که در راستای زیبا تر شدن شخص باشد و حد و حدودی هم دارد، نه اینکه برای تبلیغ و پول جسم خود را زیر دست هر پزشک درجه چندی ببری! فارغ التحصیل مقطع دیپلم می باشد که فعالیت خود را از تئاتر شروع کرد و حالا در تلویزیونی حضور دارد و کنار بازی ، کارهای طراحی و دوخت هم انجام می دهد. شاسی بلند رویایی مهدی قائدی در کنار رفیق فابریک ! به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، زهره فکور صبور در مجموعههای تلویزیونی مختلفی از جمله دلنوازان، مسافری از هند، روزگار جوانی، دردسرهای عظیم، دنگوفنگ، پایتخت ۳ و کامیون ایفای نقش کرده بود.

زهره فکور صبور با انتشار این عکس، صفحه اینستاگرامش را به روز کرد. در این سریال بازیگرانی چون حمید گودرزی، مجید مشیری، پویا امینی، شیرین بینا، الیزابت امینی، ثریا حکمت، علی رام نورایی، فرزاد حسنی، جواد هاشمی، زهره فکور صبور، شبنم معززی، فاطمه طاهری و شهرام عبدلی به ایفای نقش پرداختهاند.

واقعیت این است که در تمام طول زندگیم به تنها چیزی که فکر نمیکردم بازیگر شدن بود، سال 1375 که دیپلم گرفتم یکی از دوستانم که در عرصه تئاتر کودک فعالیت داشت، آن زمان نمایشی را در دست داشت و به دنبال بازیگر برای نقش یک گل بود، به من پیشنهاد داد و من پذیرفتم. وی این روزها مشغول ایفای نقش در سریال تلویزیونی «بیهمگان» به کارگردانی بهرنگ توفیقی و تهیهکنندگی مهران مهام بود.

دیدگاهتان را بنویسید