علت فوت زهره فکور صبور لو رفت + عکس

به گزارش خبرنگار ایمنا، نخستین کار بازیگری زهره فکور صبور ایفای نقش گل در یک تئاتر کودک بود، اما فعالیت حرهای او از سال ۱۳۷۷ شروع شد که به وی پیشنهاد بازی در سریال روزگار جوانی داده شد و شهرتش از آن جا به دست آمد. بعد از این تئاتر هم، با گروهی از دانشجویان تئاتر در نمایشنامه حملت نقشی ایفا کردم، بعد از این قضیه بازیگری برای من جدیتر شد، در حین تئاتر حملت دوستانم پیشنهاد دادند که گروهی برای تهیه دو فیلم به دنبال بازیگر هستند و من رفتم و فرم پر کردم و از آنجا بود که توانستم در فیلم باغ کوچک بیبیگل و همزمان با آن در فیلم روزگار جوانی به کارگردانی آقای شاپورقریب بازی کنم.

زهره فکور صبور پیش از این در برنامه زندهرود شبکه استانی اصفهان در پاسخ به سؤال مجری برنامه گفته بود که اگر به گذشته برگردد ابداً بازیگر نخواهد شد، زیرا از کودکی به دنبال زندگی آرام و بیدغدغه بودم و اگر عقل آن موقع را داشتم ازدواج میکردم و بچههایم را بزرگ میکردم، اگر روزی هم بچهدار بشوم نمیگذارم وارد این حرفه شود و میگذارم که برگردد به یک زندگی عادی. درستی ازدواج سحر قریشی برای سومین بار ! انجام عمل های زیبایی حرکت بدی نیست اما در صورتی که در راستای زیبا تر شدن شخص باشد و حد و حدودی هم دارد، نه اینکه برای تبلیغ و پول جسم خود را زیر دست هر پزشک درجه چندی ببری!

فارغ التحصیل مقطع دیپلم می باشد که فعالیت خود را از تئاتر شروع کرد و حالا در تلویزیونی حضور دارد و کنار بازی ، کارهای طراحی و دوخت هم انجام میداد. ریحانه یک مجموعه تلویزیونی محصول سال ۱۳۸۴ به کارگردانی سیروس مقدم، نویسندگی آرش قادری و تهیهکنندگی احمد شهرابی فراهانی میباشد. زهره فکور صبور :ببینید زمانی که من شروع به کار کردم مثلا سال ۱۳۷۹ چهره و استیل خیلی زیاد موثر نبود و بیشتر مهارت بازیگری اهمیت داشت، ولی امروزه به این مسئله بیشتر بها داده میشود و کسانی را میبینم که چهره و استیل خوبی دارند اما وقتی وارد بطن بازی آنها میشویم متوجه ضعفهایشان خواهی شد.

او ده سال قبل نیز از اتابک جدا شده و با جهان ملکپور ازدواج میکند. زهره فکورصبور ازدواج نکرده و مجرد است. زهره فکورصبور بر اثر خودکشی درگذشت ! زهره فکورصبور از دسته بازیگرانی است که علاوه بر غیر طبیعی بودن چهره اش آرایش های زیادی هم می کند که قطعا چنین رفتار هایی را در هنرمندان همچون هدیه تهرانی، نیکی کریمی و یا لیلا حاتمی نخواهید دید!

دیدگاهتان را بنویسید