علت فوت زهره فکور صبور لو رفت + عکس

خبرگزاری میزان مدعی شد هنوز علت دقیق مرگ زهره فکور صبور مشخص نیست اما بنا بر گفته منابع کاملا آگاه این بازیگر بر اثر مسمویت دارویی با قرص در منزل شخصی خود، ساعت ۸ شب به بیمارستان منتقل شده اما پزشکان موفق به نجات وی نشده اند. آخرین حضور وی در تلویزیون با دنگ و فنگ روزگار در سالهای ۱۳۹۸ به کارگردانی جواد مزدآبادی است.وی در تاریخ 10 اسفند 1400 حوالی ساعت 8 شب در منزل شخصی خود بر اثر استعمال بیش از حد قرص با هدف خودکشی دچار مسمومیت شدید دارویی گردیده و به بیمارستان اعزام شد که متاسفانه در نهایت پزشکان نتوانستند جان وی را نجات دهند و وی درگذشت .

زهره فکور صبور ، بازیگر سینما و تلویزیون دیروز ۱۰ اسفند ماه در سن ۴۳ سالگی در گذشت. زهره فکور صبور چند روز قبل به عنوان مهمان در برنامه تلویزیونی «زنده رود» شبکه اصفهان شرکت کرده و دیروز تنها ساعاتی پیش از فوت ویدئویی از حضور خود در این برنامه منتشر کرده بود.

من خیلی سفر را دوست دارم ولی الان کمتر میروم اما ۴،۵ سال پیش اگر دو روز هم کار نداشتم به مسافرت میرفتم به طوری که میتوانم بگویم سفر مرا بسیار خوشحال میکند میتوانم بگویم مکانش خیلی برایم اهمیت ندارد، اما در بین شهرها مشهد، شمال و شیراز را خیلی دوست دارم و همیشه پیشنهادهای کاری شهرستان را خیلی دوست داشتم. بر اساس این خبر، زهره فکور صبور روز گذشته به دنبال خودکشی با قرص در منزل شخصی خود، در ساعت ۸ شب به بیمارستان منتقل شد اما پزشکان موفق به نجات وی نشدند. به گزارش پرسون، هنوز علت دقیق مرگ زهره فکور صبور مشخص نیست اما بنا بر گفته منابع کاملا آگاه این بازیگر بر اثر خودکشی با قرص در منزل شخصی خود، ساعت ۸ شب به بیمارستان منتقل شده اما پزشکان موفق به نجات وی نشده اند.

به گزارش ایسنا، هنوز علت دقیق مرگ این بازیگر مشخص نیست اما بنا بر گفته منابع کاملا آگاه این بازیگر ساعت هشت شب به بیمارستان منتقل شده اما پزشکان موفق به نجات وی نشدهاند. به گزارش خبرگزاری تسنیم، زهره فکور صبور، بازیگر سینما و تلویزیون، درگذشت. خبرگزاری ایلنا نوشت: هنوز خبر دقیقی درباره علت مرگ زهره فکور صبور منتشر نشده اما برخی منابع علت فوت او را مصرف بیش از حد قرص عنوان کردهاند. در آخر نیز مروری داریم بر صفحه اینستاگرامی خانم زهره فکور صبور و از زاویه نزدیک تری با او آشنا و همچنین از فعالیت هاي مجازی پست هایي کـه بـه اشتراک میگذارد با خبر میشویم.

دیدگاهتان را بنویسید