علت فوت زهره فکور صبور بازیگر 43 ساله تلویزیون/ خودکشی یا مرگ طبیعی؟

این بازیگر در سال ۱۳۷۷ با بازی در سریال «روزگار جوانی» شناخته شد و در فیلمهایی چون دلنوازان، مسافری از هند، روزگار جوانی، دردسرهای عظیم، دنگوفنگ ایفای نقش کرد. ایفای نقش کرده بود.او این روزها مشغول ایفای نقش در سریال تلویزیونی “بیهمگان” به کارگردانی بهرنگ توفیقی و تهیه کنندگی مهران مهام بود.برای دسترسی به آخرین اخبار ایران و جهان ما را در تلگرام دنبال کنید. آخرین حضور زهره فکورصبور در تلویزیون با دنگ و فنگ روزگار در سالهای ۱۳۹۸ به کارگردانی جواد مزدآبادی است. وی فعالیت هنری و بازیگری خود را با حضور در سریال از نفس افتاده در تلویزیون آغاز کرد.

همچنین زهره فکور صبور این روزها مشغول بازی در سریال جدیدی به نام «بی همگان» به کارگردانی بهرنگ توفیقی و تهیه کنندگی مهران مهام بود. یه شب عااااالی ،کنسرت اقای امیر عباس گلاب،درکنار دوستان عزیزمممممم،واقعا خوش گذشت،کنسرت بینظیری بود… هنوز علت دقیق مرگ وی مشخص نیست اما بنا بر گفته منابع کاملا آگاه این بازیگر بر اثر خودکشی با قرص ساعت ۸ شب به بیمارستان منتقل شده اما پزشکان موفق به نجات وی نشده اند. زهره فکور صبور ساعت ۲۰ شب گذشته (سهشنبه ۱۰ اسفندماه) با حالی وخیم به بیمارستان منتقل میشود، پزشکان چند ساعت تلاش کردند تا حال عمومی او را بهبود بخشند؛ اما متأسفانه پس از تلاشهای بسیار، زهره فکور صبور در سن 43 سالگی فوت میکند.

همچنین بنا بر ادعای رسانهها، منابع کاملا آگاه گفتهاند این بازیگر بر اثر مسمومیت ساعت ۸ شب به بیمارستان منتقل شده است اما پزشکان موفق به نجات وی نشدهاند. زهره فکور صبور بازیگر با اخلاق و بی حاشیه کشورمان شب گذشته به بیمارستان منتقل شد اما پزشکان نتوانستند برای او کاری انجام دهند و فوت شد. وقتی آدم زیاد کار نمیکند فراموش میشود و حتی این مسئله در بُعد کاری هم تاثیرگذار است؛ اگر فیلمنامه خوبی باشد که در آن نقشی بسیار مناسب با نوع بازی من هم در آن وجود داشته باشد، زمانی که من کار نمیکنم از یاد کارگردانها هم میروم و این به ضرر من و هر کسی که این رویه را انتخاب کرده است و برای همین است که به تازگی خیلی روی خاص بودن نقش تمرکزنمیکنم و نمایشنامهها را راحتتر انتخاب میکنم.

زهره فکورصبور در مجموعههای تلویزیونی مختلفی از جمله دلنوازان، مسافری از هند، روزگار جوانی، دردسرهای عظیم، دنگوفنگ، پایتخت ۳ و کامیون ایفای نقش کرده بود. او فعالیت خود را از سال 1377 با ایفای نقش در سریال «روزگار جوانی» کرد و در ادامه فعالیت خود در مجموعههایی چون «آژانس دوستی»، «نرگس»، «دلنوازان»، «دردسر عظیم» و «کامیون» به ایفای نقش پرداخت. او کار بازیگری خودرا باسریال نرگس در تلویزیون آغاز کرد و پس ازآن در سریالهای روزگار جوانی بی بی گل ادامه داد. ساعاتی پیش خانم صبور پس از انتقال به بیمارستان جان خود را از دست داد. پیش از این نیز وی در سریال دلنوازان به کارگردانی حسین سهیلی زاده حضور داشت که به گفته ی خودش از بهترین کارهای او بوده است.

دیدگاهتان را بنویسید