صحبت های جالب و عجیب زهره فکور صبور در برنامه زنده رود

زهره فکورصبور پس از مدتی وقفه با مجموعه تلویزیونی درد سرهای عظیم در سال ۱۳۹۳ به تلویزیون بازگشت. زهره فکورصبور (متولد ۱ فروردین ۱۳۵۷ در تهران) بازیگر سینما، تلویزیون و تئاتر است. زهره فکور صبور (متولد ۱ فروردین ۱۳۵۷ تهران) بازیگر سینما، تلویزیون و تئاتر ایرانی است. علت مرگ زهره فکور صبور خودکشی اعلام شده است. زهره فکور صبور بعد از فیلم بوی گل سرخ در فیلمهای سینمایی دوشیزه باران و کنسرت روی آب به ایفای نقش پرداخت. این بازیگر سینما شاید بیشتر فقط از یک نوع عطر خاص استفاده می کند زهره فکور صبور بازیگر موفق سینما و تلویزیون ایران از جمله بازیگرانی می باشد که علاقه بسیار زیادی برای خرید عطر دارد.بازیگری که همه او را با بوی عطرش می شناسند!

همین مسئله زندگی باعث میشود تا او برای پیدا کردن گذشتهاش با افراد جدیدی روبرو شود که … لطیف جوانی که رؤیای بازیگری در سر میپروراند ناخواسته درگیر ماجرای عجیبی میشود که او را دچار دردسرهای فراوان کرده و مسیر زندگی اش را دگرگون میکند بهار دختر زیبا و جوان است که خواستگار های زیادی دارد ولی او نمیخواهد ازدواج کند برای همین برای خلاص شدن از دست خواستگار ها از لطیف کمک میگیرد تا به عنوان خواستگار ساختگی با او نامزد کند در طول این جریانات بهار و لطیف به هم علاقهمند میشوند و… او فعالیت خود را از سال 1377 با ایفای نقش در سریال «روزگار جوانی» آغاز کرد و در ادامه فعالیت خود در مجموعههایی چون «آژانس دوستی»، «نرگس»، «دلنوازان»، «دردسر عظیم» و «کامیون» به ایفای نقش پرداخت.

وی با فیلم سینمایی بوی گل سرخ به کارگردانی ناصر محمدی وارد عرصه سینما شد. زهره فکور صبور بازیگر با اخلاق و بی حاشیه کشورمان شب گذشته به بیمارستان منتقل شد اما پزشکان نتوانستند برای او کاری انجام دهند و فوت شد. زهره فکور صبور کار بازیگری خود را باسریال نرگس در تلویزیون آغاز کرد و پس از آن در سریال های روزگار جوانی بی بی گل ادامه داد و در سریال دلنوازان درخششی دوباره داشت.

در این سریال بازیگرانی چون حمید گودرزی، مجید مشیری، پویا امینی، شیرین بینا، الیزابت امینی، ثریا حکمت، علی رام نورایی، فرزاد حسنی، جواد هاشمی، زهره فکور صبور، شبنم معززی، فاطمه طاهری و شهرام عبدلی به ایفای نقش پرداختهاند. زهره فکور صبور که بتازگی وارد مدلینگ شده است،در تبلیغات مدل شال و روسری برند vichi و مدل های لباس مزون خانوم امیری حضور داشت. زهره فکور 10 اسفند ماه 1400 بر اثر ایست قلبی درگذشت. زهره فکور صبور ، بازیگر سینما و تلویزیون دیروز ۱۰ اسفند ماه در سن ۴۳ سالگی در گذشت.

دیدگاهتان را بنویسید