زهره فکور صبور درگذشت+ علت و بیوگرافی-راهبرد معاصر

به گزارش پارس نیوز، زهره فکور صبور نوشت : گذشته دروغی بیش نیست… به گزارش پارس نیوز، زهره فکورصبور نوشت : به زمان بندی خدا اعتماد کن،اون هر چیزی رو در بهترین زمان وقشنگترین حالت ممکن بهت میده… به گزارش پارس نیوز، زهره فکور صبور نوشت : من از خودم می ترسم،از خودی که فکر میکند میداند ولی هیچ چیز نمی داند،از خودی که فکر میکند دوست دارد ولی رنج دوست داشتن را نمی خواهد،از خودی که هر روز میمیردولی مدعی است که زندگی را دوست دارد… وقتی آدم زیاد کار نمیکند فراموش میشود و حتی این مسئله در بُعد کاری هم تاثیرگذار است؛ اگر فیلمنامه خوبی باشد که در آن نقشی بسیار مناسب با نوع بازی من هم در آن وجود داشته باشد، زمانی که من کار نمیکنم از یاد کارگردانها هم میروم و این به ضرر من و هر کسی که این رویه را انتخاب کرده است و برای همین است که به تازگی خیلی روی خاص بودن نقش تمرکزنمیکنم و نمایشنامهها را راحتتر انتخاب میکنم.

پیش از این نیز وی در سریال دلنوازان به کارگردانی حسین سهیلی زاده حضور داشت که به گفته ی خودش از بهترین کارهای او بوده است. کنسرت روی آب بـه کارگردانی جهانگیر جهانگیری محصول سال 89 بود کـه فرزاد فرزین خواننده پاپ نیز در آن بازی داشت. من در یک خانواده 7 نفره زندگی میکنم، 3خواهر و 1برادر دارم و من خودم فرزند آخر خانواده هستم و با برادرم به علت اختلاف سنی کمی که حدود 1سال دارم رابطه بسیار نزدیک و صمیمی دارم. عکس گوهر خیراندیش: می خواستند من را با آمپول هوا بکشند!

زمان بازیگر شدن من تنها کسی که با این مسئله مخالفت کرد برادرم بود و با توجه به اینکه من حدود ۱ سال داشتم که پدرم فوت کرد، حرف برادرم نه تنها برای من بلکه برای تمام اعضای خانوادهام مورد قبول بود، اما بعد از اینکه پشتکار مرا دید و سر ضبط کارهای من حضور پیدا میکرد کم کم این مسئله را پذیرفت. زهره فکور صبور بازیگر با اخلاق و بی حاشیه کشورمان شب گذشته به بیمارستان منتقل شد اما پزشکان نتوانستند برای او کاری انجام دهند و فوت شد.

زهره فکور صبور در تاریخ ۱۰ اسفند ۱۴۰۰ حوالی ساعت ۸ شب در منزل شخصی خود بر اثر استعمال بیش از حد قرص با هدف خودکشی دچار مسمومیت شدید دارویی گردیده و به بیمارستان اعزام شد که متاسفانه در نهایت پزشکان نتوانستند جان وی را نجات دهند و زهره فکور صبور درگذشت. زهره فکور صبور چادری شد! زهره فکور صبور در نخستین روز فروردین ۱۳۵۷ در تهران از پدری کرمانشاهی و مادری سمنانی متولد شد.

دیدگاهتان را بنویسید