زهره فکور صبور درگذشت – ایسنا

زهره فکور صبور بعد از فیلم بوی گل سرخ در فیلم های سینمایی دوشیزه باران و کنسرت روی آب بـه ایفای نقش پرداخت. زهره فکورصبور دیگر از آن قالب بازیگری درآمده پیج اینستاگرامی اش هم بیشتر شبیه به بلاگر ها می باشد تا یک هنرمند و آرتیست. مـن از بچگی عاشق خیاطی و بافتنی بودم ودر چند سالی کـه کمتر کار می کردم، دوره های طراحی دوخت و طراحی پارچه را هم آموزش دیدم. بهترین کار زهره فکور صبور به گفته خودش سریال دلنوازان بوده است . آخرین حضور زهره فکورصبور در تلویزیون با پنچری در سال ۱۳۹۶ به کارگردانی برزو نیک نژاد است.

وی از سال ۱۳۹۶ شروع به فعالیت های مدل شدن و تبلیغ اجناس شرکت ها و فروشگاه هایی مانند روسری های بنیتا کرده و عکس هایی از خود و این اجناس را همچنین در اکانت شخصی اینستاگرامش نیز می گذارد. وی یکی از بی حاشیه ترین بازیگران سینما و تلویزیون است که تاکنون جنجال و حاشیه ای جز بازیگری نداشته است. زهره فکور صبور با فیلم سینمایی بوی گل سرخ به کارگردانی ناصر محمدی وارد عرصه سینما شد. زهره فکور صبور بازیگر سینما و تلویزیون درگذشت هنوز علت دقیق مرگ او مشخص نیست اما بنا بر گفته منابع کاملا آگاه این بازیگر ساعت ۸ شب به بیمارستان منتقل شده اما پزشکان موفق به نجات وی نشده اند.

زهره فکور صبور بازیگر سینما و تلویزیون ساعت ۸ شب در منزل شخصی خود بر اثر خودکشی درگذشت. زهره فکور صبور پس از مدتی وقفه با مجموعه تلویزیونی درد سرهای عظیم در سال 1393 به تلویزیون بازگشت. با این حال آقای نیکنژاد توضیحات خوبی به من دادند و از همان ابتدا و در تکتک سکانسها حواسشان به چگونه بازی کردنم بود. زهره فکور صبور عکس جدیدی در اینستاگرامش منتشر کرد، در این عکس بازیگر جوان ایرانی آرایشی غلیظ دارد و برای یک برند لباس جلوی دوربین قرار گرفته است. زهره فکور صبور هنرمند سرشناس و پرکار کشورمان در اولین روز از فروردین ماه ۱۳۵۷ در شهر تهران متولد شده.

نخستین کار بازیگری وی ایفای نقش گل در تئاتر کودکی بود که زیردست یکی از دوستانش بود ! در چند سال اخیر برخی از هنرمندان نسبت بـه وضعیت سینما و تلویزیون گلایه هایی داشتند، کمتر بود تولیدات موجب شده عده ای کم کار بشوند و وادار شوند برای کسب درآمد بیشتر در حوزه های تبلیغاتی دیده شوند تا در کارهای شاخص هنری. فکور آن گونه گفت: بعد از نقش هایی کـه مـن در روزگار جوانی و یا دلنوازان داشتم اکثر نقش های پیشنهادی ام بـه این شخصیت ها نزدیک بودند و چون نمیخواستم کلیشه کار کنم با وسواس بیشتری نقش هایم را انتخاب میکردم و حتی مدتی از فضای بازیگری دور شدم البته دراین مدت در شهرستان تدریس بازیگری داشتم و یا بـه طراحی لباس مشغول بودم.

دیدگاهتان را بنویسید