زهره فکور صبور درگذشت- اخبار رادیو و تلویزیون – اخبار فرهنگی تسنیم

زهره فکور صبور با فیلم سینمایی بوی گل سرخ بـه کارگردانی ناصر محمدی وارد عرصه سینما شد. بعد از حضور در کلاس های بازیگری حمید سمندریان به تئاتر بازگشت سپس سال 1377 برای بازی در سریال باغ کوچک بی بی گل تست داد و پذیرفته شد. عمل های زیبایی در میان خانم های بازیگر ایرانی همانند یک مسابقه شده و ظاهرا هر کی این کارو انجام نده بی کلاسیه!

به گزارش شمانیوز: زهره فکور صبور بازیگر سینما و تلویزیون ساعت ۸ شب در منزل شخصی خود درگذشت. چنین رفتار هایی نشانه نبود اعتماد به نفس کافی در فرد است که هر چه با خودش وَر می رود باز هم احساس خوشایندی ندارد و با کلی آرایش و فیلتر های اینستایی می خواهد خود را خوشگل کند. ناگفته نماند زهره فکورصبور در پست هایی که چنین ویدیو هستند و چهره شان به خوبی معلوم است نظرات را می بندند چون خود نیز می دانند کاربران به چه چیزی در این ویدیو اشاره خواهند کرد. زهره فکور صبور در تاریخ ۱۰ اسفند ۱۴۰۰ حوالی ساعت ۸ شب در منزل شخصی خود بر اثر استعمال بیش از حد قرص با هدف خودکشی دچار مسمومیت شدید دارویی گردیده و به بیمارستان اعزام شد که متاسفانه در نهایت پزشکان نتوانستند جان وی را نجات دهند و زهره فکور صبور درگذشت.

خبرگزاری میزان مدعی شد هنوز علت دقیق مرگ زهره فکور صبور مشخص نیست اما بنا بر گفته منابع کاملا آگاه این بازیگر بر اثر مسمویت دارویی با قرص در منزل شخصی خود، ساعت ۸ شب به بیمارستان منتقل شده اما پزشکان موفق به نجات وی نشده اند. یکی باید پیدا بشه به خانم قصه بگه شما هم بازیگر باش نه بلاگر و مدل و هزار مورد دیگه! معرفی پزشک زیبایی چیزیست که اگر خوب و کاربلد نباشد دیگر قابل برگشت نیست و یا مثل خرید لباس نیست که بگوییم این بد از آب دراومد یکی دیگه میخریم. دستپخت مادرم بسیار خوب است، گاهی به قدری هوس غذاهایش را میکنم که برای خوردن یک قاشق از غذاهایش سریع به آنجا میروم.

به گزارش سرویس فیلم برخط نیوز به نقل از رکنا – زهره فکور صبور بازیگر شناخته شده سینما و تلویزیون است که البته با توجه به حرکات جدیدش بیشتر زهره فکور صبور را باید تستر لوازم آرایش و عمل های زیبایی دانست تا هنرمند! زهره فکور صبور بازیگر سینما و تلویزیون ساعت ۸ شب ۱۰ اسفند ۱۴۰۰ برابر با روز سه شنبه در منزل شخصی خود درگذشت. نه تنها هزینه های هنگفت زیادی دارد بلکه خیلی هم خطرناک است و با توجه به اینکه چهره خود خانم بازیگر به چنین روزی افتاده نباید اعتماد زیادی به معرفی هایش کرد. اعتما به نفس خانم بازیگر کجا رفته!

دیدگاهتان را بنویسید