زهره فکور صبور درگذشت- اخبار رادیو و تلویزیون – اخبار فرهنگی تسنیم

زهره فکور صبور پیش از این در برنامه زندهرود شبکه استانی اصفهان در پاسخ به سؤال مجری برنامه گفته بود که اگر به گذشته برگردد ابداً بازیگر نخواهد شد، زیرا از کودکی به دنبال زندگی آرام و بیدغدغه بودم و اگر عقل آن موقع را داشتم ازدواج میکردم و بچههایم را بزرگ میکردم، اگر روزی هم بچهدار بشوم نمیگذارم وارد این حرفه شود و میگذارم که برگردد به یک زندگی عادی. زهره فکور صبور چند روز قبل به عنوان مهمان در برنامه تلویزیونی «زنده رود» شبکه اصفهان شرکت کرده و دیروز تنها ساعاتی پیش از فوت ویدئویی از حضور خود در این برنامه منتشر کرده بود.

با این حال هنوز هیچ خبر رسمی در این رابطه منتشر نشده و علت دقیق مرگ وی مشخص نیست. این رسانه همچنین مدعی شد هنوز علت دقیق مرگ زهره فکور صبور مشخص نیست اما بنا بر گفته منابع کاملا آگاه این بازیگر بر اثر خودکشی با قرص در منزل شخصی خود، ساعت ۸ شب به بیمارستان منتقل شده اما پزشکان موفق به نجات وی نشده اند.

این هنرمند در سن 43 سالگی درگذشت . حداقل در خانوادههایی که من در اطرافم میبینم، رضایت خانوادهها هنوز خیلی مهم است و افسانه برای اینکه هم بتواند رضایت خانوادهاش را جلب کند و هم به خواسته قلبیاش برسد، سالهاست که پای آرزویش ایستاده است. او فعالیت خود را از سال 1377 با ایفای نقش در سریال «روزگار جوانی» کرد و در ادامه فعالیت خود در مجموعههایی چون «آژانس دوستی»، «نرگس»، «دلنوازان»، «دردسر عظیم» و «کامیون» به ایفای نقش پرداخت. زهره فکور صبور متولد ۱ فروردین ۱۳۵۷ در تهران می باشد . ایفای نقش کرد. آخرین حضور او به سریال «بیهمگان» بهرنگ توفیقی برمیگردد که این روزها در تهران فیلمبرداری میشود و قرار است سال 1401 در کنداکتور شبکه سه قرار بگیرد.

این هنرمند سرشناس و پرکار کشورمان در اولین روز از فروردین ماه ۱۳۵۷ در شهر تهران متولد شده بود. بازیگر سینما ، تلویزیون و تئاتر است و در فیلم و تلویزیون ایفای نقش می کند .آخرین حضور زهره فکورصبور در تلویزیون با مجموعه تلویزیونی درد سرهای عظیم در شهریور ماه سال 1393 به کارگردانی برزو نیک نژاد است.

دیدگاهتان را بنویسید