زهره فکور صبور درگذشت- اخبار رادیو و تلویزیون – اخبار فرهنگی تسنیم

زهره فکور صبور چند سالی است که در کنار حرفه بازیگری وارد حرفه تبلیغات نیز شده و با برندهای مختلفی کار کرده است. سابقه بازیگری زهره فکور صبور به دوران کودکی و تئاتر باز می گردد اما به طور جدی در سال 1375 و با مجموعه تلویزیونی غبار نور به کارگردانی محمدرضا اصلانی وارد حرفه بازیگری شد. مراجع رسمی تاکنون اعلامی در خصوص علت مرگ این بازیگر جوان نداشتهاند، اما در برخی از اقوال غیر رسمیِ رسانهای گفته شده که او بر اثر مسمومیت دارویی از دنیا رفته است.

وی یکی از بی حاشیه ترین بازیگران سینما و تلویزیون است که تاکنون جنجال و حاشیه ای جز بازیگری نداشته است. کم کم به بازیگری علاقه مند شد و همین دوره های تئاتر باعث شد بازیگری را بطور جدی دنبال کند . عمل های زیبایی در میان خانم های بازیگر ایرانی همانند یک مسابقه شده و ظاهرا هر کی این کارو انجام نده بی کلاسیه! او از زیبایی خود در حرفه مدلینگ نیز بهره برده و در این صنعت فعالیت چشم گیری دارد. وی فعالیت هنری و بازیگری خود را با حضور در سریال از نفس افتاده در تلویزیون آغاز کرد.

زهره فکورصبور پس از بازی در سریال دلنوازن چند سالی از عرصه بازیگری دور شده بود کـه در گفتوگویی علت کم کار شدنش را عنوان کرده اسـت. او کار بازیگری خود را باسریال نرگس در تلویزیون آغاز کرد و پس از آن در سریال های روزگار جوانی بی بی گل ادامه داد و در سریال دلنوازان درخششی دوباره داشت.

زهره فکور صبور در صفحه رسمی خود در اینستاگرام از همکاریش با یک برند تولید لباس داخلی خبر داد و عکس های جدیدش را از این همکاری با استایلی شیک و متفاوت منتشر کرد. مادر زهره فکور صبور سمنانی و پدرش کرمانشاهی است . به نظر شما دختر دستپخت خوبش را از مادر به ارث میبرد؟ بعد از آن در فیلمهای سینمایی دوشیزه باران و کنسرت روی آب به ایفای نقش پرداخت. فیلم، حرمت عشق را پاس می دارد و در مقطعی از زندگی آدم ها نقش بی نظیر این پدیده آسمانی را به رخ می کشد. من غذای بیرون خیلی باب میلم نیست و اگر برای تفریح بیرون بروم ترجیح می دهم به یک سینما بروم تا به یک رستوران و اگر به رستوران بروم سعی میکنم غذاهای خیلی سبک مانند سوپ و سالاد بخورم به جای فستفودها.

دیدگاهتان را بنویسید