زهره فکور صبور – بیوگرافی زهره فکور صبور

با وجود این که این بازیگر مدتی را نیز در خارج از کشور مشغول به زندگی بوده است ولی در جایی عکس زهره فکور صبور بی حجاب منتشر نشده است و خود او نیز به این دلیل که به برخی اصول برای ادامه فعالیت معتقد است عکسی را منتشر نکرده است. عکس زهره فکور صبور بی حجاب در جایی از صفحات اجتماعی یا عکس های او دیده نمی شود. بیشتر فعالیت فکور صبور البته در تلویزیون و سریالهای مختلف بوده است؛ جایی که او در سریالهایی چون مسافری از هند، نرگس، دلنوازان و دردسرهای عظیم ایفای نقش کرده بود. به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، زهره فکور صبور در مجموعههای تلویزیونی مختلفی از جمله دلنوازان، مسافری از هند، روزگار جوانی، دردسرهای عظیم، دنگوفنگ، پایتخت ۳ و کامیون ایفای نقش کرده بود.

” سلام دوستای خوبم، امیدوارم سالی پر از ارامش و دل خوش داشته باشین، خیلی سوال کردین که چرا پست نمیزارم، واقعا عذر میخوام، تصادف کردم و دستم هم شکست و هم در رفت و هم عصباش پاره شد و تمام مدت درگیر عمل جراحی و درمان بودم و سال نو و تولدم رو تو بیمارستان گذروندم، از پسر خاله عزیزم ممنوووونم که تو این شرایط بحرانی ویروس کرونا همیشه کنارم بود و تمام مدت چک اپ میکردکه دردی به دردام اضافه نشه، و از پزشکای خوب کشورم که تو این شرایط مریضاشونو تنها نمیزارم سپاسگزارم، اگر تونستین برام دعا کنید که دستم زودتر بهبود پیدا کنه، از همه عزیزانم که تولد عید رو بهم تبریک گفتن و نتونستم پاسخگو باشم شرمنده م، و براشون بهترینها رو ارزو دارم.

دلنوازان نام یک مجموعه تلویزیونی ایرانی بـه کارگردانی حسین سهیلی زاده اسـت.رعنا کـه دو فرزند بـه نامهای بهزاد و ستایش «زهره فکور صبور» از همسر سابق خود اتابک سپهری داشته، در 24 سال قبل دخترش ستایش بر اثر منفجر شدن آبگرمکن در کودکی نابینا می شود. البته بسیار از حرف ها و صحبت های دیگران تاثیر می گید و خیلی زود حرف یکی او را خوشحال و حرف دیگری او را ناراحت می کند و خودش این مورد را یکی از ایرادات در اخلاق خود می داند که باید مرتفع شود.

او بسیار سالم زندگی می کند و اصلا اهل این نیست که از غذاها و نوشیدنی های مضر و غیر طبیعی استفاده کند. حتما متوجه نشدید، چه کسی را میگویم، مهمان ما کسی نیست جز زهره فکور صبور. کار کردن با ایشان برایم افتخار است و هنگامی که تصمیم به ساخت پنچری گرفتند، برای بازی در این نقش با من گفتوگو کردند و پیشنهاد بازی در نقش افسانه را دادند. زهره فکورصبور (متولد ۱ فروردین ۱۳۵۷ تهران) بازیگر سینما، تلویزیون و تئاتر ایرانی است. آخرین حضور زهره فکورصبور در تلویزیون با مجموعه تلویزیونی دردسرهای عظیم ۲ در سال ۱۳۹۴ به کارگردانی برزو نیک نژاد است.زهره فکور صبور در نخستین روز فروردین سال ۱۳۵۷ در تهران از پدری کرمانشاهی و مادری سمنانی متولد شد.

دیدگاهتان را بنویسید