زهره فکور صبور با چهرهای به شدت متفاوت در حال تبلیغات + فیلم

زهره فکور صبور با فیلم سینمایی بوی گل سرخ به کارگردانی ناصر محمدی وارد عرصه سینما شد. این قضیه تا اواخر سال های دهه ی ٨۰ ادامه داشت تا با بازی نقش های بلندی در سریال های کارآگاهان و مخصوصا دلنوازان بازی کرد که بسیار موجب شهرتش شدند و بعد در چند فیلم سینمایی نقش های اول و اصلی رو بازی کرد و بعد از یکی دوسال با بازی در سریال های دردسرهای عظیم دوباره کارش رو شروع کرد. بعد هم نقش های تقریبا کوتاهی در سریال های معمولی و مخصوصا اپیزودیکی زیادی بازی کرد و درکل در اواخر دهه ی ۷۰ بسیار پرکار بود .

به گزارش«شایانیوز» زهره فکور از هنرمندانی است که با بالا رفتن فعالیت های اینستایی بسیار خود را گم کرد و حالا او را در شغلی دیگر و شکل و شمایلی کاملا متفاوت نسبت به قبلش می بینید. زهره فکور صبور بازیگر سینما و تلویزیون است .زهره فکور صبور فارغ التحصیل مقطع دیپلم می باشد که فعالیت خود را از تئاتر شروع کرد و حالا زهره فکور صبور در تلویزیونی حضور دارد و کنار بازی ، کارهای طراحی و دوخت هم انجام می دهد. زهره فکور صبور در یک خانواده پرجمعیت هفت نفره چشم به جهان گشوده.

سال 1382 در سریال مسافری از هند حضور داشت تا اینکه سریال ریحانه ، نرگس و کارآگاهان در سال 87 و دلنوازان در سال 88 چهره اش را شناخته تر کرد. در ادامه عکس جدید زهره خانم را مشاهده می کنید که در مزون دوستش است که البته اینم یه ترفنده و شخص رو دوستم خطاب می کنند تا کاربر راحت تر اعتماد کند! جامعه ۲۴ – زهره فکور صبور بازیگر شناخته شده سینما و تلویزیون است که البته با توجه به حرکات جدیدش بیشتر او را باید تستر لوازم آرایش و عمل های زیبایی دانست تا هنرمند! وی از سال ۱۳۹۶ شروع به فعالیت های مدل شدن و تبلیغ اجناس شرکت ها و فروشگاه هایی مانند روسری های بنیتا کرده و عکس هایی از خود و این اجناس را همچنین در اکانت شخصی اینستاگرامش نیز می گذارد.

زهره فکور صبور عکس جدیدی در اینستاگرامش منتشر کرد، در این عکس بازیگر جوان ایرانی آرایشی غلیظ دارد و برای یک برند لباس جلوی دوربین قرار گرفته است. تهران (پانا) – زهره فکور صبور با انتشار این عکس در صفحه اش نوشت: کنسرت هنرمند عزیز کشورمون اقای شهاب مظفری با صدای بینظیرشون،براشون آرزوی بهترینها رو دارم. او این روزها مشغول ایفای نقش در سریال تلویزیونی «بیهمگان» به کارگردانی بهرنگ توفیقی و تهیهکنندگی مهران مهام بود. نخستین کار بازیگری وی ایفای نقش گل در تئاتر کودکی بود که زیردست یکی از دوستانش بود !

دیدگاهتان را بنویسید