«زهره فکور صبور» بازیگر سینما و تلویزیون درگذشت

زهره فکور صبور پس از مدتی وقفه با مجموعه تلویزیونی درد سرهای عظیم در سال 1393 به تلویزیون بازگشت. زهره فکورصبور پس از مدتی وقفه با مجموعه تلویزیونی درد سرهای عظیم در سال ۱۳۹۳ به تلویزیون بازگشت. بنابراین گزارش، مرحومه زهره فکور صبور یکم فروردین ماه ۱۳۵۷ در شهر تهران متولد شد. زهره فکور صبور هنرمند سرشناس و پرکار کشورمان در اولین روز از فروردین ماه ۱۳۵۷ در شهر تهران متولد شده. زهره فکور صبور بعد از کلی عمل زیبایی بسیار تغییر کرده و شبیه عروسک ها شده است. بعد هم نقش های تقریبا کوتاهی در سریال های معمولی و مخصوصا اپیزودیکی زیادی بازی کرد و درکل در اواخر دهه ی ۷۰ بسیار پرکار بود .

بعد هم نقشهای تقریباً کوتاهی در سریالهای معمولی و مخصوصاً اپیزودیکی زیادی بازی کرد و درکل در اواخر دهه ۱۳۷۰ بسیار پرکار بود. این قضیه تا اواخر سال های دهه ی ٨۰ ادامه داشت تا با بازی نقش های بلندی در سریال های کارآگاهان و مخصوصا دلنوازان بازی کرد که بسیار موجب شهرتش شدند و بعد در چند فیلم سینمایی نقش های اول و اصلی رو بازی کرد و بعد از یکی دوسال با بازی در سریال های دردسرهای عظیم دوباره کارش رو شروع کرد. من در یک خانواده ۷ نفر زندگی میکنم، ۳ خواهر و ۱ برادر دارم و من خودم فرزند آخر خانواده هستم و با برادرم به علت اختلاف سنی کمی که حدود ۱ سال دارم رابطه بسیار نزدیک و صمیمی دارم.

تا حدودی، ولی نه خیلی زیاد خوشبخت هستم. در ادامه عکس جدید زهره خانم را مشاهده می کنید که در مزون دوستش است که البته اینم یه ترفنده و شخص رو دوستم خطاب می کنند تا کاربر راحت تر اعتماد کند! وی تا مدتی پیش عکس هایی از خود در حال پرو لباس منتشر می کرد اما به تازگی با تگ یک مزون لباس از تصاویرش با لباس های مختلف رونمایی کرد.در این پیج کوچک او دیگر بازیگر نیست و استایل های مختلف را بر تن خود به نمایش می گذارد.

زهره فکور صبور بازیگر سینما و تلویزیون است .زهره فکور صبور فارغ التحصیل مقطع دیپلم می باشد که فعالیت خود را از تئاتر شروع کرد و حالا زهره فکور صبور در تلویزیونی حضور دارد و کنار بازی ، کارهای طراحی و دوخت هم انجام می دهد. کازابلانکا را همیشه دوست داشتم و بعد از این همه دیدن، باز هم برایم جذابیت دارد. اما اصل قضیه از سال ۱۳۷۷ شروع شد که به وی پیشنهاد بازی در سریال روزگار جوانی داده شد و شهرتش از آن جا به دست آمد.

دیدگاهتان را بنویسید