زهره فکور صبور بازیگر سینما و تلویزیون درگذشت

او در اولین تئاترش نقش یک گل را ایفا کرد . زهره فکور صبور بعد از فیلم بوی گل سرخ در فیلم های سینمایی دوشیزه باران و کنسرت روی آب بـه ایفای نقش پرداخت. سریال و فیلم های زیادی را نقش آفرینی کرده که جدیدترین آثارش سریال دردسرهای عظیم می باشد که سریال عید نوروز بود که به همراه مهدی هاشمی و پرستو گلستانی و جواد عزتی و مه لقا باقری بازی کرده بود. بازیگری را در سال 1377 آغاز نمود و در سریال تلویزیونی “باغ کوچک بیبی گل” ساخته مهدی قاسمی به ایفای نقش پرداخت. فکور آن گونه گفت: بعد از نقش هایی کـه مـن در روزگار جوانی و یا دلنوازان داشتم اکثر نقش های پیشنهادی ام بـه این شخصیت ها نزدیک بودند و چون نمیخواستم کلیشه کار کنم با وسواس بیشتری نقش هایم را انتخاب میکردم و حتی مدتی از فضای بازیگری دور شدم البته دراین مدت در شهرستان تدریس بازیگری داشتم و یا بـه طراحی لباس مشغول بودم.

من تقریبا سعی میکنم با تمام بازیگران رابطه خوبی داشته باشم، ولی اخلاقی که دارم که نمی دانم خوب است یا بد، دوستان خیلی صمیمیام، دوستانی هستند که از دوران بچگی با آنها دوست بودم و نمیتوانم سریع دوست صمیمی برای خودم پیدا کنم. زهره فکور صبور در این سریال بسیار خوب بازی کرد و بلافاصله در همان سال دو فیلم کوتاه تلویزیونی بازی که کرد نام انها “بگو كه رويا نيست” و “هلیا” بود. دوستان عزیزم سریال از نفس افتاده کـه برای خیلی سال قبل هستش ولی مـن خیلی دوستداشتم این کارو و خوشحال میشم شـما هم ببینید،از شبکه ای فیلم پخش میشه ساعت ۱۱ شب از امشب.

به گزارش شفقنا به نقل از منابع خبری، زهره فکور صبور بازیگر با سابقه سینما و تلویزیون بامداد امروز (چهارشنبه ۱۱ اسفندماه) درگذشت. هنوز علت دقیق مرگ فکور صبور مشخص نیست . در آخر نیز مروری داریم بر صفحه اینستاگرامی خانم زهره فکور صبور و از زاویه نزدیک تری با او آشنا و همچنین از فعالیت های مجازی پست هایی کـه بـه اشتراک میگذارد با خبر میشویم. سبک بازی او بیشتر جدی و دراماتیک است و مجموعه هایی حضور داشته که موضوعی عاشقانه و اجتماعی داشته است.

فارغ التحصیل مقطع دیپلم می باشد که فعالیت خود را از تئاتر شروع کرد و حالا در تلویزیونی حضور دارد و کنار بازی ، کارهای طراحی و دوخت هم انجام میداد. عمل های زیبایی در میان خانم های بازیگر ایرانی همانند یک مسابقه شده و ظاهرا هر کی این کارو انجام نده بی کلاسیه! در کنار بازیگری چه کارهای دیگری انجام میدهید؟

دیدگاهتان را بنویسید