زهره فکور با لب های غنچه ای چه ژستی گرفته این همه آرایش آخه؟

وی تا مدتی پیش عکس هایی از خود در حال پرو لباس منتشر می کرد اما به تازگی با تگ یک مزون لباس از تصاویرش با لباس های مختلف رونمایی کرد.در این پیج کوچک او دیگر بازیگر نیست و استایل های مختلف را بر تن خود به نمایش می گذارد.

مسافری از هند یک مجموعه تلویزیونی به کارگردانی قاسم جعفری و تهیهکنندگی صدیقه صحت، محصول سال ۱۳۸۱ است. آخرین حضور زهره فکورصبور در تلویزیون با پنچری در سال ۱۳۹۶ به کارگردانی برزو نیک نژاد است. زهره فکورصبور دیگر از آن قالب بازیگری درآمده پیج اینستاگرامی اش هم بیشتر شبیه به بلاگر ها می باشد تا یک هنرمند و آرتیست. زهره فکور صبور بازیگر 40 ساله کشورمان به عنوان مدل تبلیغاتی یک تولید کننده لوازم آرایشی انتخاب شده است.

خلاصه داستان :فیلم، حکایت مهرورزی است. در هر قسمت مأموریت دستگیری خلاف کاران انجام میشود و کمی به زندگی کارآگاهان داستان هم اشاره میشود. زهره فکور صبور بازیگر سینما و تلویزیون است .زهره فکور صبور فارغ التحصیل مقطع دیپلم می باشد که فعالیت خود را از تئاتر شروع کرد و حالا زهره فکور صبور در تلویزیونی حضور دارد و کنار بازی ، کارهای طراحی و دوخت هم انجام می دهد. در کنار این موضوع اگر بخواهیم به اخلاق های فردی این هنرمند بپردازیم او یک فرد بسیار مهربان است و خیلی دلسوز و زمانی که کسی او را ناراحت یا عصبانی کرده باشد مدت زمان زیادی طول نمی کشد و زود او را می بخشد.

زهره فکور علاقه زیادی به طراحی لباس و مدلینگ و خلاصه اینجور کارها دارد و از آن طرف هم عاشقه تغییر دکور تو صورت و خوشگلاسیون است به همین دلیل اگر خانم بازیگر را بخواهید پیدا کنید قطعا یا در سالن آرایشی و مطب زیبایی هستند ویا در مزون های لباس! این هنرمند در پروژه های تلویزیونی زیادی بازی کرده است اما به عنوان بازیگر نقش اول حضور نداشته و بیشتر در نقش بازیگران مکمل هنرنمایی کرده است. خانم بازیگر از سال 1396 که 39 ساله شد بصورت جدی وارد عرصه مدلینگ و تبلیغ محصولات شرکت های و برندهای مختلف لباس شده است.

دیدگاهتان را بنویسید