زهرا فکور صبور مجرد بود

این حیوون بی ازار اخه چیکار بشما داره،نه اهل حاشیه م،نه دنبال سیاست ،نه بـه اختلاس های n تومنی کار دارم،نه دنبال خیلی کارهای دیگه ای کـه میبینم و میشونم،اخه همه ی کارهای نکرده تونو ول کردین چسبیدین بـه این حیوانات بی ازارکه از خیلی انسانها ،انسان تره،تا کجا میخواین پیش برین! وی کلسیون انواع برندهای مختلف عطر دارد اما از یک نوع استفاده می کند و می گوید دوست دارم وقتی بودی عطرم استشمام شد همه از بوی عطرم بفهمند من وارد شدم.

او از بازیگران زن بوده که بسیار فردی آرام و صبور هستند و جالب این است که از یک نوع عطر در سر صحنه فیلمبرداری استفاده می کند. یکی از دلایلی که او به شهرت بسیار زیادی رسید تداوم بازی در مجموعه های تلویزیونی بود که به طبیعتاً باعث شناخته شدن و شهرت در بین مردم میشود چرا که مخاطبان بیشتری تلویزیون نگاه میکنند. واقعیت این است که در تمام طول زندگیم به تنها چیزی که فکر نمیکردم بازیگر شدن بود، سال ۱۳۷۵ که دیپلم گرفتم یکی از دوستانم که در عرصه تئاتر کودک فعالیت داشت، آن زمان نمایشی را در دست داشت و به دنبال بازیگر برای نقش یک گل بود، به من پیشنهاد داد و من پذیرفتم.

به گزارش خبرنگار ایمنا، نخستین کار بازیگری زهره فکور صبور ایفای نقش گل در یک تئاتر کودک بود، اما فعالیت حرهای او از سال ۱۳۷۷ شروع شد که به وی پیشنهاد بازی در سریال روزگار جوانی داده شد و شهرتش از آن جا به دست آمد. بازیگری را در سال 1377 آغاز نمود و در سریال تلویزیونی “باغ کوچک بیبی گل” ساخته مهدی قاسمی به ایفای نقش پرداخت. در آخر نیز مروری داریم بر صفحه اینستاگرامی خانم زهره فکور صبور و از زاویه نزدیک تری با او آشنا و همچنین از فعالیت های مجازی پست هایی کـه بـه اشتراک میگذارد با خبر میشویم.

بیوگرافی زهره فکور صبور بازیگر ایرای متولد اول فروردین هزار و سیصد و پنجاه و هفت در تهران است. در تهران از پدر کرمانشاهی و مادر سمنانی به دنیا آمد ، فرزند آخر خانواده است و یک برادر و سه خواهر دارد که با برادرش رابطه صمیمانه تری دارد. اما در کنار آن یک حرکت چیپ دیگر هم هست که این گونه بازیگران راه به راه در حال تبلیغ هر پیج داغونی هستند و ظاهرا تنها درآمد از این طریق برایشان اهمیت دارد نه چیز دیگری.

دیدگاهتان را بنویسید