زهرا فکور صبور مجرد بود

گروه هنری جی پلاس؛ زهره فکور صبور بازیگر سینما و تلویزیون شب گذشته درگذشت. هنوز علت دقیق مرگ زهره فکور صبور مشخص نیست اما بنا بر گفته منابع کاملا آگاه این بازیگر بر اثر خودکشی با قرص در منزل شخصی خود، ساعت ۸ شب به بیمارستان منتقل شده اما پزشکان موفق به نجات وی نشده اند.

حتی اگر ویدیوی بالا رو با دقت هم نگاه نکنید باز هم متوجه کج شدن چهره زهره خانم می شوید که نه تنها به زیبایی شان افزوده نشده بلکه به گفته کاربران کج و کوله هم شده! زهره فکور در زمینه مدلینگ هم فعالیت دارد و به گفته خود از گذشته کار طراحی لباس را خیلی دوست داشته.

انجام عمل های زیبایی حرکت بدی نیست اما در صورتی که در راستای زیبا تر شدن شخص باشد و حد و حدودی هم دارد، نه اینکه برای تبلیغ و پول جسم خود را زیر دست هر پزشک درجه چندی ببری! هنرمندانی مثل خانم لیلا حاتمی هیچ گاه چنین تبلیغ هایی را انجام نمی دهند و حتی تا جای ممکن دست به چهره شان نمی زنند تا نچرال و طبیعی بمانند و البته اعتماد به نفس خود را هم دارند. زهره فکورصبور از دسته بازیگرانی است که علاوه بر غیر طبیعی بودن چهره اش آرایش های زیادی هم می کند که قطعا چنین رفتار هایی را در هنرمندان همچون هدیه تهرانی، نیکی کریمی و یا لیلا حاتمی نخواهید دید!

هندی بازی لیلا بلوکات در این طبیعت ! با این حال آقای نیکنژاد توضیحات خوبی به من دادند و از همان ابتدا و در تکتک سکانسها حواسشان به چگونه بازی کردنم بود. کار کردن با ایشان برایم افتخار است و هنگامی که تصمیم به ساخت پنچری گرفتند، برای بازی در این نقش با من گفتوگو کردند و پیشنهاد بازی در نقش افسانه را دادند. نه تنها هزینه های هنگفت زیادی دارد بلکه خیلی هم خطرناک است و با توجه به اینکه چهره خود خانم بازیگر به چنین روزی افتاده نباید اعتماد زیادی به معرفی هایش کرد.

دیدگاهتان را بنویسید