زهرا فکور صبور مجرد بود

خانوادهٔ وی ۷ نفرهاند. خانواده وی ۷ نفرهاند. در تهران از پدر کرمانشاهی و مادر سمنانی به دنیا آمد ، فرزند آخر خانواده است و یک برادر و سه خواهر دارد که با برادرش رابطه صمیمانه تری دارد. زهره فکور صبور در این رابطه می گوید:من همیشه وقتی سرکار فیلمبرداری می روم از یک نوع عطر استفاده می کنم و وقتی کسی بوی آن را احساس کند متوجه می شود که من آمده ام.این عطر قیمت زیادی ندارد و فقط ۴۰ هزار تومان می باشد ولی من خیلی از بوی آن خوشم می آید و بیشتر از آن استفاده می کنم,در منزل چند نوع دیگر از عطر های مختلف با مارک های مختلف را دارم ولی در مواقع غیر ضروری از آن ها استفاده می کنم.

این بازیگر سینما شاید بیشتر فقط از یک نوع عطر خاص استفاده می کند ولی در منزل چندین نوع عطر دارد و شاید یک کلکسیون جالب از انواع عطر ها را داشته باشد. در انتها بد نیست بدانید زهره فکور صبور از سال ۱۳۹۶ شمسی شروع به فعالیت در عرصه ی مدلینگ و تبلیغ محصولات شرکت ها کرده است و عکس هایی از خود و این اجناس را در حساب شخصی خود در اینستاگرام منتشر می کند! واقعیت این است که در تمام طول زندگیم به تنها چیزی که فکر نمیکردم بازیگر شدن بود، سال ۱۳۷۵ که دیپلم گرفتم یکی از دوستانم که در عرصه تئاتر کودک فعالیت داشت، آن زمان نمایشی را در دست داشت و به دنبال بازیگر برای نقش یک گل بود، به من پیشنهاد داد و من پذیرفتم.

زمان بازیگر شدن من تنها کسی که با این مسئله مخالفت کرد برادرم بود و با توجه به اینکه من حدود 1سال داشتم که پدرم فوت کرد، حرف برادرم نه تنها برای من بلکه برای تمام اعضای خانوادهام مورد قبول بود، اما بعد از اینکه پشتکار مرا دید و سر ضبط کارهای من حضور پیدا میکرد کم کم این مسئله را پذیرفت.

این قضیه تا اواخر سالهای دههٔ ۱۳۸۰ ادامه داشت و بازی در نقشهای بلندی مانند سریالهای کارآگاهان و مخصوصاً دلنوازان بسیار موجب شهرتش شدند و بعد در چند فیلم سینمایی نقشهای اول و اصلی را بازی کرد و بعد از آن با بازی در سریال دردسرهای عظیم یک و دو دوباره به تلویزیون بازگشت. زهره فکور صبور بازیگری کهنه کار در تلویزیون ایران بوده که بازی در سریال نرگس جزء ابتدایی ترین کارهای بیوگرافی زهره فکور صبور است. بیوگرافی سایر بازیگران این سریال را در عرصه سه بخوانید. این قضیه تا اواخر سالهای دههٔ ۱۳۸۰ ادامه داشت و بازی در نقشهای بلندی مانند سریالهای کارآگاهان و مخصوصاً دلنوازان بسیار موجب شهرتش شدند و بعد در چند فیلم سینمایی نقشهای اول و اصلی را بازی کرد و بعد از آن با بازی در دردسرهای عظیم یک و دو دوباره به تلویزیون بازگشت.

دیدگاهتان را بنویسید