زهرا فکور صبور مجرد بود

علت دقیق مرگ این بازیگر هنوز مشخص نیست اما او دیشب در حوالی ساعت 20 از منزل شخصی به بیمارستان منتقل شد اما تلاش پزشکان اثری نداشت. زهره فکور صبور، بازیگر سینما و تلویزیون ساعت ۸ دیشب (سهشنبه) در منزل شخصی خود درگذشت. به گزارش سایت دیده بان ایران ؛ میزان متعلق به قوه قضاییه نوشت: زهره فکور صبور بازیگر سینما و تلویزیون ساعت ۸ شب در منزل شخصی خود بر اثر خودکشی درگذشت. همچنین بنا بر ادعای رسانهها، منابع کاملا آگاه گفتهاند این بازیگر بر اثر مسمومیت ساعت ۸ شب به بیمارستان منتقل شده است اما پزشکان موفق به نجات وی نشدهاند.

رامین نادری (سروش گودرزی) برای درس خواندن به هندوستان میرود. او دختری است که نمونههای مشابهاش را در جامعهمان هم میبینیم و پدر و مادرش هم مثل بسیاری از پدر و مادرها برای ازدواج فرزندشان شرط و شروطی گذاشتهاند که این قضیه مدام ازدواجش را به تعویق میاندازد. زهره فکور صبور بعد از فیلم بوی گل سرخ در فیلمهای سینمایی دوشیزه باران و کنسرت روی آب به ایفای نقش پرداخت. وی با فیلم سینمایی بوی گل سرخ به کارگردانی ناصر محمدی وارد عرصه سینما شد.

من عاشق بادمجان و غذاهایی که با بادمجان درست میشود هستم و هر وقت مادرم این غذاها را میپزد، من فورا به آن جا میروم. البته او در این مورد هم زیاد سختگیری نمی کند و اگر آن ها نظری داشته باشند ری طرح تغییراتی را اعمای می کند. او در خارج از کشور به فراگیری هنر طراحی دوخت پرداخته است و اکنون نیز در کنار کار بازیگری با خیلی از مزون ها مشغول به همکاری می باشد و طرح هایی را که تهیه کرده است به ان ها ارائه می کند. کارآگاهان سریالیست به کارگردانی حمید لبخنده محصول سال ۱۳۸۶ می باشد.مهدی هاشمی ,رضا خندان ,کامران تفتی ,شهروز ابراهیمی ,زهره فکور صبور , شراره رخام و مجید شهریاری از بازیگران این سریال هستند.

مسافری از هند یک مجموعه تلویزیونی به کارگردانی قاسم جعفری و تهیهکنندگی صدیقه صحت، محصول سال ۱۳۸۱ است. ازنفسافتاده یک مجموعه تلویزیونی محصول سال ۱۳۸۵ به کارگردانیقاسم جعفری و تهیهکنندگی صدیقه صحت میباشد که از شبکه یک پخش شد. کنسرت روی آب به کارگردانی جهانگیر جهانگیری محصول سال ۱۳۸۹ بود که فرزاد فرزین خواننده پاپ نیز در آن بازی داشت. در هر قسمت مأموریت دستگیری خلاف کاران انجام میشود و کمی به زندگی کارآگاهان داستان هم اشاره میشود.

دیدگاهتان را بنویسید