زهرا فکور صبور مجرد بود

زهره فکورصبور هنرپیشه نام آشنای ایرانی می باشد که خیلی وقت است از دنیای بازیگری و هنر دور شده و به فعالیت های تبلیغاتی و مدلینگ می پردازد. فکور آن گونه گفت: بعد از نقش هایی کـه مـن در روزگار جوانی و یا دلنوازان داشتم اکثر نقش های پیشنهادی ام بـه این شخصیت ها نزدیک بودند و چون نمیخواستم کلیشه کار کنم با وسواس بیشتری نقش هایم را انتخاب میکردم و حتی مدتی از فضای بازیگری دور شدم البته دراین مدت در شهرستان تدریس بازیگری داشتم و یا بـه طراحی لباس مشغول بودم.

زهره فکور صبور کار بازیگری خود را باسریال نرگس در تلویزیون آغاز کرد و پس از آن در سریال های روزگار جوانی بی بی گل ادامه داد و در سریال دلنوازان درخششی دوباره داشت. بیوگرافی زهره فکور صبور و همسرش و ماجرای ازدواج و عکس های زهره فکور صبور Zohreh Fakoor-Saboor را در زیر ببینید. بیوگرافی زهره فکور صبور بازیگر ایرای متولد اول فروردین هزار و سیصد و پنجاه و هفت در تهران است. زهره فکور صبور بعد از فیلم بوی گل سرخ در فیلم های سینمایی دوشیزه باران و کنسرت روی آب بـه ایفای نقش پرداخت.

واقعیت این است که در تمام طول زندگیم به تنها چیزی که فکر نمیکردم بازیگر شدن بود، سال 137۵ که دیپلم گرفتم یکی از دوستانم که در عرصه تئاتر کودک فعالیت داشت، آن زمان نمایشی را در دست داشت و به دنبال بازیگر برای نقش یک گل بود، به من پیشنهاد داد و من پذیرفتم. این حیوون بی ازار اخه چیکار بشما داره،نه اهل حاشیه م،نه دنبال سیاست ،نه بـه اختلاس های n تومنی کار دارم،نه دنبال خیلی کارهای دیگه ای کـه میبینم و میشونم،اخه همه ی کارهای نکرده تونو ول کردین چسبیدین بـه این حیوانات بی ازارکه از خیلی انسانها ،انسان تره،تا کجا میخواین پیش برین!

در آخر نیز مروری داریم بر صفحه اینستاگرامی خانم زهره فکور صبور و از زاویه نزدیک تری با او آشنا و همچنین از فعالیت های مجازی پست هایی کـه بـه اشتراک میگذارد با خبر میشویم. زهره فکور صبور متولد 1 فروردین 1357 در تهران ، بازیگر سینما و تلویزیون است. زهره فکورصبور ( متولد ۱ فروردین ۱۳۵۷ تهران ) بازیگر سینما ، تلویزیون و تئاتر ایرانی است. عمل های زیبایی در میان خانم های بازیگر ایرانی همانند یک مسابقه شده و ظاهرا هر کی این کارو انجام نده بی کلاسیه!

دیدگاهتان را بنویسید