زهرا فکور صبور مجرد بود

زمان بازیگر شدن من تنها کسی که با این مسئله مخالفت کرد برادرم بود و با توجه به اینکه من حدود ۱ سال داشتم که پدرم فوت کرد، حرف برادرم نه تنها برای من بلکه برای تمام اعضای خانوادهام مورد قبول بود، اما بعد از اینکه پشتکار مرا دید و سر ضبط کارهای من حضور پیدا میکرد کم کم این مسئله را پذیرفت. فکور صبور سابقه حضور در فیلمها و مخصوصا سریالهای تلویزیونی مختلفی را در کارنامه دارد که از جمله آنها، میتوان به فیلمهایی چون بوی گل سرخ و کنسرت روی آب اشاره کرد. و البته ویژگی دیگرش این است که افسانه در عین اینکه خواستههای خودش را دنبال میکند، به نظر خانوادهاش هم بسیار احترام میگذارد و به نوعی انگار حتی از پدرش میترسد…

زهره فکور صبور درباره این عکس نوشته: زندگی منطق عجیبی دارد،همیشه همونی میشه کـه خودش میخواد… من در یک خانواده 7نفر زندگی میکنم، 3خواهر و 1برادر دارم و من خودم فرزند آخر خانواده هستم و با برادرم به علت اختلاف سنی کمی که حدود 1سال دارم رابطه بسیار نزدیک و صمیمی دارم. نمونههای آدمهای قصه این سریال را در اطرافمان میبینیم و افسانه دختری است که همین الان میتوانیم سراغش را در خانوادههای سنتیتر جامعه بگیریم.

از این شخصیت بگویید؟ او دختری است که نمونههای مشابهاش را در جامعهمان هم میبینیم و پدر و مادرش هم مثل بسیاری از پدر و مادرها برای ازدواج فرزندشان شرط و شروطی گذاشتهاند که این قضیه مدام ازدواجش را به تعویق میاندازد. من رژیمی که بگویم هیچی نمیخورم ندارم، اما خیلی رعایت میکنم و مسئلهای هم که هست من ذاتا آدم گیاهخواری هستم و علاقه زیادی هم به غذاهای آبپز و بخارپز دارم و صرفا به خاطر رژیم، تغذیهام این چنینی نیست.

من تقریبا سعی میکنم با تمام بازیگران رابطه خوبی داشته باشم، ولی اخلاقی که دارم که نمی دانم خوب است یا بد، دوستان خیلی صمیمیام، دوستانی هستند که از دوران بچگی با آنها دوست بودم و نمیتوانم سریع دوست صمیمی برای خودم پیدا کنم. زهره فکور صبور در تاریخ ۱۰ اسفند ۱۴۰۰ حوالی ساعت ۸ شب در منزل شخصی خود بر اثر استعمال بیش از حد قرص با هدف خودکشی دچار مسمومیت شدید دارویی گردیده و به بیمارستان اعزام شد که متاسفانه در نهایت پزشکان نتوانستند جان وی را نجات دهند و زهره فکور صبور درگذشت.

دیدگاهتان را بنویسید