درگذشت زهره فکور صبور بازیگر سینما و تلویزیون

من بعد از دلنوازان که نقش یک نابینا را داشتم و متفاوت با نقشهایی بود که قبلا بازی کردم، دوست دارم بازیهایم متفاوت باشد و نقشی را کار کنم که برای نزدیک شدن به آن کمی تحقیق کنم. هنوز مشخص نیست چقدر از بازی او در این سریال باقیمانده بود و کاراکترش چه سرانجامی پیدا خواهد کرد.

بیشتر فعالیت فکور صبور البته در تلویزیون و سریالهای مختلف بوده است؛ جایی که او در سریالهایی چون مسافری از هند، نرگس، دلنوازان و دردسرهای عظیم ایفای نقش کرده بود. اگر اکنون به انتخاب خودم بود شاید بازیگری را به عنوان حرفه انتخاب نمیکردم، بازیگر در یک مدت زمان کوتاه درآمد و موقعیتهای خیلی خوبی دارد و به طور کلی همه چیز بر وفق مرادش هست، اما در طرف دیگر بیکاری و بالا، پایینهای زیاد دارد و برای من طی کردن این مسائل سخت است. همچنین بنا بر ادعای رسانهها، منابع کاملا آگاه گفتهاند این بازیگر بر اثر خودکشی با قرص ساعت ۸ شب به بیمارستان منتقل شده است اما پزشکان موفق به نجات وی نشدهاند.

رسانهها مدعی شدند زهره فکور صبور بازیگر سینما و تلویزیون ساعت ۸ شب گذشته (سهشنبه) در منزل شخصی خود بر اثر خودکشی درگذشته است. واقعیت این است که در تمام طول زندگیم به تنها چیزی که فکر نمیکردم بازیگر شدن بود، سال 137۵ که دیپلم گرفتم یکی از دوستانم که در عرصه تئاتر کودک فعالیت داشت، آن زمان نمایشی را در دست داشت و به دنبال بازیگر برای نقش یک گل بود، به من پیشنهاد داد و من پذیرفتم. ایفای نقش کرد. آخرین حضور او به سریال «بیهمگان» بهرنگ توفیقی برمیگردد که این روزها در تهران فیلمبرداری میشود و قرار است سال 1401 در کنداکتور شبکه سه قرار بگیرد.

ببینید زمانی که من شروع به کار کردم مثلا سال 1379 چهره و استیل خیلی زیاد موثر نبود و بیشتر مهارت بازیگری اهمیت داشت، ولی امروزه به این مسئله بیشتر بها داده میشود و کسانی را میبینم که چهره و استیل خوبی دارند اما وقتی وارد بطن بازی آنها میشویم متوجه ضعفهایشان خواهی شد.

دیدگاهتان را بنویسید