جملات کوتاه و مفهومی برای زندگی بهتر

در صورت تمایل می توانید به بخش اس ام اس فلسفی مراجعه نموده و از دیگر جملات و متن های زیبا و خواندنی با مفاهیم مختلف دیدن فرمایید. در این مطلب گزیده ای از متن ها و جملات کوتاه و بسیار زیبا با موضوع جملات کوتاه زیبا و پرمعنا را آماده کرده ایم، برای مطالعه مجموعه جملات کوتاه زیبا و پر معنا در ادامه با سایت چی شی همراه باشید.

بهتره آدم حداقل از حداقــل ها لذت ببره . همه ادیان ، هنر ها و علوم شاخه های یک درخت هستند . حتی اگر بدانم که همین فردا تمام دنیا از هم میپاشد، من باز هم درخت سیب خودم را میکارم. هاشمیطبا در گفتوگوی اخیرش به این مورد نیز اشاره کرده و گفته است که خاتمی بیشتر روی فوتبال تمرکز داشت و به این رشته ورزشی نسبت به سایر رشتهها علاقه نشان میداد و حتی فوتبالیستها را هم به اسم میشناخت. به همین سادگی… !

من تلاش کردهام به کارهای مردم نخندم، بر آنها نگریم، از آنها منزجر نباشم. مردم وقتی کتاب میخرند، فکر میکنند برای خواندنش تا ابد وقت هست. اگر ساعدی هست در من است. قسمت اعظم آنچه ما مدیریت مینامیم صرفاً دشوارتر کردن کار برای کارمندان است. ما نیز پس از یک هفته شش نفر را تعیین و به رئیسجمهور اعلام کردیم. این موردی است که هاشمیطبا در گفتوگو با «ایسنا» مطرح کرده و اشاره مستقیمی به رویکارآمدن صفاییفرهانی بهعنوان رئیس فدراسیون فوتبال داشته است. البته این مورد یعنی ارتباط حسنه علی دایی با محمدخاتمی موضوع چندان جدیدی نیست و پیشتر مطالبی در همین روزنامه دراینباره به رشته تحریر درآمده است؛ بااینحال، شاید بشود به صورت کلی، ارتباط محمد خاتمی و علی دایی را نشانهای برای علاقه رئیسجمهور وقت ایران به فوتبال دانست.

جملات مرکب: جملات مرکب شامل دو شبه جمله مستقل یا بیشتر است که توسط حرف ربط به هم وصل میشوند. سعی کنید از یک جمله کوتاه شده به عنوان خلاصه بعد از توضیحات طولانی تر استفاده کنید. در مثال بالا، جملههای معترضه را از داخل جمله اصلی بیرون کشیده و پیش از آن آورده ایم. به این ترتیب زمانی که برداشت شما از رویدادهای اطرافتان تغییر می کند احساسات متفاوتی را تجربه می کنید و نحوه عکس العمل شما نیز در برابر آن رویداد تغییر می کند. قبل از بحث درباره چرایی این موضوع و علاقه محمد خاتمی به فوتبال، باید به روایتی که هاشمیطبا از انتخاب صفاییفراهانی بهعنوان رئیس فدراسیون در زمان محمد خاتمی دارد، رجوع شود: «خاتمی به بنده گفت اگر میخواهید رئیس فدراسیون فوتبال را انتخاب کنید، با من مشورت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید