جملات کوتاه شده (TRUNCATED) چیست؟

من خواندن را دوست دارم. در پایان پیشنهاد میکنیم از مطالب «جملات زیبا از بزرگان در مورد عشق»، «جملات کوتاه در مورد تحمل سختی از زبان بزرگان» و «جملات مثبت اندیشی» نیز در سایت انگیزه دیدن کرده و از خواندن آن متنها هم لذت ببرید. تا با یادآوری و تکرار آن ها با خود بتوانید مثبت اندیشی و سلامت روان را جایگزین افکار منفی کنید و از این طریق احساسات مثبت تری تجربه نمایید.

زندگی بسیار ارزشمندتر و زمان بسیار کوتاهتر از آن است که خود را درگیر مسائل پوچ بکنیم. ولی داشتن دوست استمرار لحظه های دوست داشتن است . برف را دوست دارم چون فقط با برف می شود آدمی ساخت که هم درونش سفید باشد و هم بیرونش..! برای دوست داشتن وقت لازم است، اما برای نفرت، گاهی فقط یک حادثه یا یک ثانیه کافی است. مثلا ما بارها شاهد بوده ایم که کسی کل شناخت خود از یک اندیشمند را محدود به تک جمله ی مشهور آن می کند.برای مثال وقتی صحبت از فلسفه دکارت می شود، شخص بدون شناخت کامل آرای او تنها گفته اجمالی و مبهم او یعنی “می اندیشم پس هستم” را بیان کرده و وانمود می کند او را می شناسد.یا بطور اجمالی برخی از آرای او را مطالعه کرده و سپس با پیشفرض اینکه مخالف یا موافق اوست، به کلی او را مردود یا مقبول می یابد.

در اینجا نیازی به استفاده از کلمه “does” برای درک معنای جمله نیست، بنابراین نویسنده یا گوینده آن را حذف کرده است. پستترین انسان کسی است که راز دوران دوستی را به وقت کدورت فاش سازد. اگر به هوا پری مگسی باشی، اگر بر روی آب روی خسی باشی، دل به دست آر تا کسی باشی. آلودگی اصلی نه در بیرون و در ظاهر، بلکه در درون و دل است! زمان یکی از چیزهایی است که نمیتوانید در گرو بگذارید. من از آنهایی که در باور خود همیشه حق دارند ، متنفرم . همیشه به منظور خوشحالی برای زنده بودن بودن، زمان پیدا کنید.

سعی کنید جملات زیر را چند بار بخوانید و ان را به ذهنتان بسپارید تا همیشه افکار مثبت در ذهنتان جریان گیرند و کائنات خوبی ها را به سمت شما بیاورند. به طور مثال وقتی به ما می گویند خسته نباشی دراصل خستگی را به یادمان می آورند و ناخودآگاه احساس خستگی می كنیم (با خودتان امتحان كنید) اما اگر به جای آن از یك عبارت مثبت استفاده شود نه تنها نیروی ازدست رفته، ترمیم و خستگی جسم را از بین می برد بلكه نیروی مثبت و سازنده ای را به افراد هدیه می دهیم. اگر از آن دسته افرادی می باشید که بسیار علاقه مند به جملات کوتاه ، زیبا و الهام بخش هستید ما را همراهی کنید تا گزیده ای از جملات زیبا و دلنشین بزرگان را بخوانید.

دیدگاهتان را بنویسید