جملات کوتاه در مورد ارزش وقت و زمان (قدر لحظه ها را بدانیم) – مینویسم

هیچکدام ، فقط و فقط خود تو ! من هوش خاصی ندارم ، فقط شدیداً کنجکاوم . دستانت را که به من بدهی با انگشتانت ذکر “دوست داشتن” می دهم ! نـه بــرای اینکــه نخواهـم با تو هم قــــدم باشـم … بیا با هم رفت و آمد نکنیم ! نمکستان: جملات زیبا کوتاه و عاشقانه رمانتیک و جذاب با عکس نوشته های خاص. اگر تو بگویی به اندازه ی ستاره های آسمان دوستم داری … وقتی دلش برای تو تنگ می شود ! که اصلا تنگ نمی شود … ثروت متعلق به کسانی است که موضوعات تازه را خیلی سریع میآموزند.

وقتی امروز را قربانی میکنی، آینده را هم میکشی. در مورد اولی هم مطمئن نیستم . به رشته تحریر کشیدن خاطرات، مانع به فراموشی سپرده شدن آنها میشود؛ زیرا این یادداشتهای گرانبها را میتوانیم سالیان سال مورد استفاده قرار دهیم. با این حال دوست داشتنی ترین شغل دنیاست ، عاشق تو بودن !

خواندن جملات انگیزشی کوتاه در این موقعیت میتواند حال و هوای شما را عوض کند. حال من یعنی همین! صعب العلاج یعنی همین! مثال فوق به ما نشان می دهد که می توان از جمله های کوتاه شده برای ارتباطی غیر رسمی تر به صورت گفتاری استفاده کرد اما چه دلایل دیگری برای استفاده از جملات کوتاه وجود دارد؟ اما دوستت دارم های تـــــــــــــو چه غوغایی می کند ؟ من این دوست داشتن را بیشتر از هر چیز در این دنیا دوست دارم … این صفحه را برای این هوا میکنم تا الهامبخش شما در نوشتههایتان باشد؛ بنابراین در نقل آنها، حتی بدون ذکر منبع آزاد هستید.

تا زمانی که برای خود ارزش قائل نشوید، برای زمان خود ارزشی قائل نخواهید شد. اولین گام انسان به سوی موفقیت زمانی است که از اسارت در محیطی که در آن برای اولین بار خودش را شناخته دست بردارد. برای کسی که اهل کار نیست، هیچ کاری سخت نیست. جملات کوتاه موثرترند. شما برای تاثیرگذاری لازم نیست جملات بلند بنویسید. در درون هر کس گنجی نفهته است که در دیگری نیست.

دیدگاهتان را بنویسید