جملات کوتاه، کلید یادگیری زبان

اگر در جملهای حروف رابط به طور مکرر استفاده شدهاند، سعی کنید آنها را با ویرگول یا نقطه ویرگول جایگزین کنید. حال فکر کنید که این جمله مفهوم انگیزشی داشته باشد. در مثال بالا، جملههای معترضه را از داخل جمله اصلی بیرون کشیده و پیش از آن آورده ایم. در این مطلب گزیده ای از متن ها و جملات عاشقانه کوتاه و بسیار زیبا را آماده کرده ایم. مجموعه ای جدید و ناب از جملات و سخنان پند آموز کوتاه را در این بخش گردآوری کرده ایم که بی شک مطالعه این متن ها و جملات آموزنده زیبا خالی از لطف نمی باشد و می تواند برای داشتن یک زندگی موفق سرمشق خوبی باشد.

میگویند عشق کور است، اما عشق کور نیست؛ یک چشمِ اضافیست برای دیدنِ چیزی که از همه ارزشمندتر است. انبوهی از آزمایشها نمیتوانند ثابت کنند که من درست گفته ام ، ولی تنها یک آزمایش میتواند ثابت کند که اشتباه گفته ام . یک ساعت در کنار دختری زیبا بنشینید به نظرتان یک دقیقه خواهد آمد . کسانی که در سختیها یاریتان کردند . کسانی که در سختیها رهایتان کردند . کسانی که در سختیها گرفتارتان کردند . باید درک کنیم که همه آن چیزیهایی که هستیم چه از نظر فیزیکی و چه روحی باید با هم ترکیب شوند تا ما را از فرصت زندگیای که در زمان حال داریم آگاه کنند.

هر چیزی را باید تا حد امکان ساده کرد ، اما نه ساده تر از آن . گاهی برای رسیدن به نور باید از تاریکی عبور کرد . شما هیچکاه برای هیچ کاری زمان پیدا نخواهید کرد. خبر بد این است که زمان به سرعت سپری میشود. به همین دلیل است که در این مقاله، مجموعه ای از متن زیبا در مورد ارزش وقت، بهترین و زیباترین جملات در مورد مدیریت زمان، سخنان بزرگان در مورد ارزش زمان و متن درباره ارزش لحظه ها جمعآوری شده است تا بر اهمیت آن تاکید شود.

به کسی که حقیقت را در امور جزئی جدی نگیرد نمیتوان در امور بزرگ اعتماد نمود . هنرمند کسی است که کتش را پشت و رو میکند و عاشق رنگ آستر آن میشود. که پرفروششان میکند ، نه متنشان . سوالی که گاهی مرا گیج میکند این است که من دیوانه ام یا دیگران ؟ فقط قبل از اینکه شروع کنی با انگشت مرا نشان بدهی مطمئن شو دستهای خودت پاک است . در مورد اولی هم مطمئن نیستم . این خوب است که خداوند نمیگذاردماجرای یکی دو سال آینده را بدانید، چون در آن صورت شاید وسوسه شوید و خود را با گلولهای از میان بردارید.

دیدگاهتان را بنویسید