جملات ناب + متن زیبا و تاثیر گذار از بزرگان جهان و جملات پندآموز مفهومی

همراه با تیم ملى فوتبال. به بهانه جام ملتهاى آسیا و به امید پیروزى و قهرمانى تیم ملى کشورمان». رئیس دولت اصلاحات همچنین در صفحه اینستاگرامش به مرور خاطرات خوب گذشته با تیم ملی فوتبال ایران پرداخته و با انتشار تصویری از حضورش در بین بازیکنان ملیپوش نوشته است: «روزهاى نهچندان دور.

درست است که دخالت خاتمی در این مورد میتوانسته مشکلاتی برای استقلال فدراسیون فوتبال ایران به بار بیاورد و چندان حرفهای نبوده، اما کارهایی که صفاییفراهانی بهعنوان رئیس فدراسیون فوتبال برای ایران انجام داده، ثابت کرده انتخاب خاتمی، چه با نظر مستقیم و چه در حد مشاوره، برای فوتبال ایران درست و پسندیده بوده است. البته توجه ویژه خاتمی به فوتبال را بعدها محمد دادکان، رئیس اسبق فدراسیون فوتبال ایران تأیید کرد. با این نگاه، انتخاب رئیس فدراسیون فوتبال توسط او، حتی با علم به این موضوع که هاشمیطبا گفته باشد در حد مشاوره است، چندان دور از ذهن نیست.

آقای خاتمی به من گفتند در آلمان صدراعظم این كشور برای من دست زد و گفت فوتبال ایران در رده پانزدهم جهان است، اما آلمان هفدهم است! اگرچه پیش از آن شایعه شده بود محمد خاتمی قرار است یکی از بازیهای تیم ملی را در ورزشگاه آزادی از نزدیک ببیند، اما بحث حضورش در تمرین تیم ملی فوتبال ایران چندان نهایی نبود؛ نهایتا 11 خرداد خاتمی با حضورش در تمرین تیم ملی فوتبال ایران جو خاصی را به وجود آورد. همیشه یک مکث طبیعی بعد از جمله وجود دارد.

بنابراین جمله های کوتاه شده می توانند برای روشن کردن آنچه که گفته می شود و در ادامه برای جلب توجه به نکات اصلی به کار روند. ما امروز برای شما جملات کوتاه و زیبایی در مورد مسائل مختلف قرار داده ایم که شما می توانید این متن زیبا را در ادامه مطلب پیدا کنید. جملات و سخنان انگیزشی و انرژی بخش می توانند در شروع مسیر موفقیت ما تاثیر گذار باشند و به عنوان یک محرک برای ایستادن و ادامه دادن به ما کمک نمایند. خواب ها فقط خودشان را اذیت می کنند ! همواره دیدن یک جمله دلنشین و زیبا می تواند هم به خود ما در مورد زندگی انگیزه دهد و هم فرستادن آن برای کسانی که دوستشان داریم مثل مادر می تواند باعث آرامش آنها نیز شود.

دیدگاهتان را بنویسید