جملات زیبا کوتاه و عاشقانه رمانتیک و جذاب با عکس نوشته های خاص

همیشه به منظور خوشحالی برای زنده بودن بودن، زمان پیدا کنید. همه چیـــز به اولـویت ها بر میگـردد ! و بین این همه حقیقت تنها آدم است که آدم نیست ! در روزگاری که “دروغ” یـک “واقـعـیت عمـومـی” است . تاگور از شاعران بزرگ جهان و از جمله شاعران و افتخارات هندوستان، بلکه مشرق زمین و در شمار معدود کسانی است که از قاره آسیا جایزه نوبل ادبیات را دریافت کردهاند. آینده، چه نزدیک و چه دور، قابل پیشبینی نیست، تا چه رسد به پیشگویی؛ و چیزی که قابل پیشبینی است آینده نیست. پس چه جوری کمر آدم رو میشکنه ؟

چه در کار ، چه در عشق ، هرگز نگویید ” هنوز وقت است ” یا ” شاید دفعه ی بعد ” ! اجرا میکند، ناآگاه است. فرق بین حماقت و نبوغ این است که نبوغ حدی دارد . مجموعه ایی از زیباترین جملات سنگین کوتاه جدید و معنادار و انواع جملات سنگین فلسفی را پیش رو دارید که این جملات زیبا از بین متن های زیادی انتخاب و در این مطلب ارائه شده است. ترس از مرگ غیر عقلانی ترین نوع ترس است ، چو ن آدم مرده اصلا در معرض خطر تصادف نیست .

در ادامه با مشاهده این جملات کوتاه سنگین و فلسفی ما را همراهی نموده و از مطالعه این جملات زیبا و معنا دار لذت ببرید. جدیدترین سری جملات سنگین کوتاه و متن های کوتاه سنگین و فلسفی را در این بخش مشاهده نمایید. جملات عاشقانه امروز مجموعه ای از جملات عاشقانه کوتاه و بسیار ناب را برای شما بازدیدکنندگان گرامی جمع آوری کرده ایم، امیدواریم این … این جملات کوتاه و سنگین دارای مفاهیم متنوع و زیبایی می باشد، که مطالعه آنها بسیار لذت بخش و جذاب خواهد بود.

فقط می تونی حسش کنی. می گویند آلزایمر گرفته ام اما من فقط دنیایتان را نمی شناسم ! فقط به خاطر این که هنوز تکلیفت با احساس خودت معلوم نیست ! نه با دوست، نه با دشمن، که با خودت ! اگر واقعیات با نظریات نمیخوانند واقعیات را تغییر دهید .

دیدگاهتان را بنویسید