جدیدترین خبرهای «زهره فکور صبور

در انتها بد نیست بدانید زهره فکور صبور از سال ۱۳۹۶ شمسی شروع به فعالیت در عرصه ی مدلینگ و تبلیغ محصولات شرکت ها کرده است و عکس هایی از خود و این اجناس را در حساب شخصی خود در اینستاگرام منتشر می کند! در ادامه عکس جدید این بازیگر را مشاهده می کنید . در ادامه این مطلب از فارسی ها بیوگرافی و عکس های زهره فکور صبور بازیگر سینما و تلویزیون را برای شما کاربران گرامی تهیه کرده ایم . عکس بدن بازیگر معروف مغناطیسی شد! زهره فکور صبور :ببینید زمانی که من شروع به کار کردم مثلا سال ۱۳۷۹ چهره و استیل خیلی زیاد موثر نبود و بیشتر مهارت بازیگری اهمیت داشت، ولی امروزه به این مسئله بیشتر بها داده میشود و کسانی را میبینم که چهره و استیل خوبی دارند اما وقتی وارد بطن بازی آنها میشویم متوجه ضعفهایشان خواهی شد.

در سال ۷۷ مشغول فعالیت در تئاتر بود که دو پیشنهاد برای دو فیلم مختلف دریافت کرد و پس از پر کردن فرم توانست هم زمان در سریال باغ کوچک بی بی گل و فیلم روزگار جوانی به کارگردانی شاپور قریب بازی کنید . پس از آن به همراه گروهی از دوستانش در نمایشنامه حملت بازی کرد . در تمام طول زندگیم به تنها چیزی که فکر نمی کردم بازیگر شدن بود. مخالفتی برای بازیگر شدن شما در خانواده وجود نداشت؟ زهره فکور صبور :زمان بازیگر شدن من تنها کسی که با این مسئله مخالفت کرد برادرم بود و با توجه به اینکه من حدود ۱سال داشتم که پدرم فوت کرد، حرف برادرم نه تنها برای من بلکه برای تمام اعضای خانوادهام مورد قبول بود، اما بعد از اینکه پشتکار مرا دید و سر ضبط کارهای من حضور پیدا میکرد کم کم این مسئله را پذیرفت.

فیلم مورد علاقه زهره فکور صبور کازابلانکا است . زهره فکورصبور خیلی وقت است که از دنیای بازیگری دور شده و دائما او را در سالن های زیبایی می بینیم. او علاقه زیادی به عطر دارد . سپس نقشهای تقریباً کوتاهی در سریالهای معمولی و مخصوصاً اپیزودیکی زیادی بازی کرد و در اواخر دهه ۱۳۷۰ بسیار پرکار بود. البته اگر هم بخواهی منتظر نقش خاص بمانی هم خوب تبعاتی دارد که اولا باید مدت زیادی بیکار باشی و بالاخره بُعد مالی زندگی هم هست.

این مجموعه داستان فردی است به نام حمید خواستار که نقش او را یوسف تیموری ایفا میکند به دنبال ازدواج با دختری به نام نگار جهانی است که نقش او را سولماز غنی ایفا میکند. او در اولین تئاترش نقش یک گل را ایفا کرد . نخستین کار بازیگری وی ایفای نقش گل در تئاتر کودکی بود که زیردست یکی از دوستانش بود اما حرفه کاری اش از سال ۱۳۷۷ شروع شد که به وی پیشنهاد بازی در سریال روزگار جوانی داده شد و شهرتش از آن جا به دست آمد.

دیدگاهتان را بنویسید