بیوگرافی زهره فکور صبور

ظاهرا زهره فکور صبور در گذشته از چهره خود به هیچ عنوان راضی نبوه که حالا صورت خود را کوبیده و از نو ساخته! ظاهرا آقای دکتر جوان قصد دارد پیج کاری خود را از طریق سلبریتی ها بالا ببرد نه کیفیت کار خود! من از بچگی عاشق خیاطی و بافتنی بودم و در چند سالی که کمتر کار میکردم، دورههای طراحی دوخت و طراحی پارچه را هم آموزش دیدم و اکنون در کنار بازیگری کارهای طراحی و دوخت انجام میدهم.

مـن از بچگی عاشق خیاطی و بافتنی بودم ودر چند سالی کـه کمتر کار می کردم، دوره هاي طراحی دوخت و طراحی پارچه را هم آموزش دیدم. زهره فکور در زمینه مدلینگ هم فعالیت دارد و به گفته خود از گذشته کار طراحی لباس را خیلی دوست داشته. چنین رفتار هایی نشانه نبود اعتماد به نفس کافی در فرد است که هر چه با خودش وَر می رود باز هم احساس خوشایندی ندارد و با کلی آرایش و فیلتر های اینستایی می خواهد خود را خوشگل کند.

به گزارش سرویس فیلم برخط نیوز به نقل از رکنا – زهره فکور صبور بازیگر شناخته شده سینما و تلویزیون است که البته با توجه به حرکات جدیدش بیشتر زهره فکور صبور را باید تستر لوازم آرایش و عمل های زیبایی دانست تا هنرمند! جامعه ۲۴ – زهره فکور صبور بازیگر شناخته شده سینما و تلویزیون است که البته با توجه به حرکات جدیدش بیشتر او را باید تستر لوازم آرایش و عمل های زیبایی دانست تا هنرمند! زهره فکورصبور از دسته بازیگرانی است که علاوه بر غیر طبیعی بودن چهره اش آرایش های زیادی هم می کند که قطعا چنین رفتار هایی را در هنرمندان همچون هدیه تهرانی، نیکی کریمی و یا لیلا حاتمی نخواهید دید!

زهره فکورصبور بر اثر خودکشی درگذشت ! همچنین بنا بر ادعای رسانهها، منابع کاملا آگاه گفتهاند این بازیگر بر اثر خودکشی با قرص ساعت ۸ شب به بیمارستان منتقل شده است اما پزشکان موفق به نجات وی نشدهاند. علت دقیق مرگ این بازیگر هنوز مشخص نیست اما او دیشب در حوالی ساعت 20 از منزل شخصی به بیمارستان منتقل شد اما تلاش پزشکان اثری نداشت.

دیدگاهتان را بنویسید