بیوگرافی زهره فکور صبور

زهره فکور صبور کار بازیگری خودرا باسریال نرگس در تلویزیون آغاز کرد و پس ازآن در سریالهای روزگار جوانی بی بی گل ادامه داد ودر سریال دلنوازان درخششی دوباره داشت. او کار بازیگری خود را باسریال نرگس در تلویزیون آغاز کرد و پس از آن در سریال های روزگار جوانی بی بی گل ادامه داد و در سریال دلنوازان درخششی دوباره داشت.

او از زیبایی خود در حرفه مدلینگ نیز بهره برده و در این صنعت فعالیت چشم گیری دارد. زهره فکور صبور چند سالی است که در کنار حرفه بازیگری وارد حرفه تبلیغات نیز شده و با برندهای مختلفی کار کرده است. سابقه بازیگری زهره فکور صبور به دوران کودکی و تئاتر باز می گردد اما به طور جدی در سال 1375 و با مجموعه تلویزیونی غبار نور به کارگردانی محمدرضا اصلانی وارد حرفه بازیگری شد.

این هنرمند در پروژه های تلویزیونی زیادی بازی کرده است اما به عنوان بازیگر نقش اول حضور نداشته و بیشتر در نقش بازیگران مکمل هنرنمایی کرده است. زهره فکورصبور دیگر از آن قالب بازیگری درآمده پیج اینستاگرامی اش هم بیشتر شبیه به بلاگر ها می باشد تا یک هنرمند و آرتیست.

اما خب از اونجایی که دنیا دو روزه هرکسی به علاقه هاش بپردازه بهتره اما در صورتی که به دیگران آسیبی نرسونه و این دقیقا چیزیه که باید به خانوم بازیگر گفت! اما شناخته شدن زهره فکور صبور با سریال روزگار جوانی در سال 1377 بود. به نظر من چهره و استیل بدنی برای بازیگر لازم است، اما نباید از اصل بازیگری که نحوه بیان، لحن خوب و مسائلی این چنینی است غافل شد؛ بنابراین حتما رژیمی هستید؟ اخلاقی که دارم که نمی دانم خوب است یا بد … زهره فکور علاقه زیادی به طراحی لباس و مدلینگ و خلاصه اینجور کارها دارد و از آن طرف هم عاشقه تغییر دکور تو صورت و خوشگلاسیون است به همین دلیل اگر خانم بازیگر را بخواهید پیدا کنید قطعا یا در سالن آرایشی و مطب زیبایی هستند ویا در مزون های لباس!

دیدگاهتان را بنویسید