بیوگرافی زهره فکور صبور + علت مرگ زهره فکور صبور

انجام عمل های زیبایی حرکت بدی نیست اما در صورتی که در راستای زیبا تر شدن شخص باشد و حد و حدودی هم دارد، نه اینکه برای تبلیغ و پول جسم خود را زیر دست هر پزشک درجه چندی ببری! زمان بازیگر شدن من تنها کسی که با این مسئله مخالفت کرد برادرم بود و با توجه به اینکه من حدود 1سال داشتم که پدرم فوت کرد، حرف برادرم نه تنها برای من بلکه برای تمام اعضای خانوادهام مورد قبول بود، اما بعد از اینکه پشتکار مرا دید و سر ضبط کارهای من حضور پیدا میکرد کم کم این مسئله را پذیرفت.

به گزارش سایت خبر روز، زهره فکور صبور فارغ التحصیل مقطع دیپلم می باشد که فعالیت خود را از تئاتر شروع کرد و حالا در تلویزیونی حضور دارد و کنار بازی ، کارهای طراحی و دوخت هم انجام می دهد. هندی بازی لیلا بلوکات در این طبیعت ! هنرمندانی مثل خانم لیلا حاتمی هیچ گاه چنین تبلیغ هایی را انجام نمی دهند و حتی تا جای ممکن دست به چهره شان نمی زنند تا نچرال و طبیعی بمانند و البته اعتماد به نفس خود را هم دارند. چنین رفتار هایی نشانه نبود اعتماد به نفس کافی در فرد است که هر چه با خودش وَر می رود باز هم احساس خوشایندی ندارد و با کلی آرایش و فیلتر های اینستایی می خواهد خود را خوشگل کند.

اعتما به نفس خانم بازیگر کجا رفته! به گزارش سرویس فیلم برخط نیوز به نقل از رکنا – زهره فکور صبور بازیگر شناخته شده سینما و تلویزیون است که البته با توجه به حرکات جدیدش بیشتر زهره فکور صبور را باید تستر لوازم آرایش و عمل های زیبایی دانست تا هنرمند! زهره فکور صبور بازیگر محبوب سینما و تلویزیون که تازگی در نقشر افسانه در سریال پنچری به ایفای نقش پرداخته است . ایفای نقش کرده است. او این روزها مشغول ایفای نقش در سریال تلویزیونی «بیهمگان» به کارگردانی بهرنگ توفیقی و تهیهکنندگی مهران مهام بود. به کارگردانی برزو نیک نژاد دلنوازان (۱۳۸۸ به کارگردانی حسین سهیلیزاده) گروه هفت کاشانه همسفر یکیبود یکینبود مسافری از هند (۱۳۸۱ به کارگردانی قاسم جعفری) سه پنج دو گروه ویژه نیستان روزهای آرزو بی بی گل روزگار جوانی (۱۳۷۷) و همچنین کارهای سینمایی کنسرت روی آب (۱۳۸۹) دوشیزه باران (۱۳۸۶) بوی گل سرخ (۱۳۸۰) به نقش آفرینی پرداخته است و هنرمندی توانا و با استعداد می باشد.

جالب اینجاست او نظرات این پست خود را بسته چون خودش هم می داند چه راهی را پیش رو گرفته است. به گفته خودش در زندگی اصلا به بازیگر شدن فکر نمی کرد . من در یک خانواده ۷ نفر زندگی میکنم، ۳ خواهر و ۱ برادر دارم و من خودم فرزند آخر خانواده هستم و با برادرم به علت اختلاف سنی کمی که حدود ۱ سال دارم رابطه بسیار نزدیک و صمیمی دارم. این اخبار در حالی است که جسد آن مرحوم به تازگی به پزشکی قانونی منتقل شده است و تعیین دقیق علت مرگ او پیش از بررسیهای تخصصی امکانپذیر نیست.

دیدگاهتان را بنویسید