بیوگرافی زهره فکور صبور + جدیدترین تصاویر اینستاگرام وی

اما اصل قضیه از سال ۱۳۷۷ شروع شد که به وی پیشنهاد بازی در سریال روزگار جوانی داده شد و شهرتش از آن جا به دست آمد. بعد هم نقش های تقریبا کوتاهی در سریال های معمولی و مخصوصا اپیزودیکی زیادی بازی کرد و درکل در اواخر دهه ی ۷۰ بسیار پرکار بود . این قضیه تا اواخر سال های دهه ی ٨۰ ادامه داشت تا با بازی نقش های بلندی در سریال های کارآگاهان و مخصوصا دلنوازان بازی کرد که بسیار موجب شهرتش شدند و بعد در چند فیلم سینمایی نقش های اول و اصلی رو بازی کرد و بعد از یکی دوسال با بازی در سریال های دردسرهای عظیم دوباره کارش رو شروع کرد.

در چند سال اخیر برخی از هنرمندان نسبت بـه وضعیت سینما و تلویزیون گلایه هایی داشتند، کمتر بود تولیدات موجب شده عده ای کم کار بشوند و وادار شوند برای کسب درآمد بیشتر در حوزه های تبلیغاتی دیده شوند تا در کارهای شاخص هنری. زهره فکور صبور در این رابطه می گوید:من همیشه وقتی سرکار فیلمبرداری می روم از یک نوع عطر استفاده می کنم و وقتی کسی بوی آن را احساس کند متوجه می شود که من آمده ام.این عطر قیمت زیادی ندارد و فقط ۴۰ هزار تومان می باشد ولی من خیلی از بوی آن خوشم می آید و بیشتر از آن استفاده می کنم,در منزل چند نوع دیگر از عطر های مختلف با مارک های مختلف را دارم ولی در مواقع غیر ضروری از آن ها استفاده می کنم.

وی تا مدتی پیش عکس هایی از خود در حال پرو لباس منتشر می کرد اما به تازگی با تگ یک مزون لباس از تصاویرش با لباس های مختلف رونمایی کرد.در این پیج کوچک او دیگر بازیگر نیست و استایل های مختلف را بر تن خود به نمایش می گذارد.

تا حدودی، ولی نه خیلی زیاد خوشبخت هستم. در ادامه عکس جدید زهره خانم را مشاهده می کنید که در مزون دوستش است که البته اینم یه ترفنده و شخص رو دوستم خطاب می کنند تا کاربر راحت تر اعتماد کند! همیشه سعی دارد با بازیگران دیگر به خوبی رفتار کنید . در ادامه عکس جدید این بازیگر را مشاهده می کنید . خانواده ی وی ۷ نفره اند و همچنین پدر وی در یکسالی اش درگذشت و مادرش وی را بزرگ کرد . به گزارش مشرق، زهره فکور صبور بازیگر سینما و تلویزیون ساعت ۸ شب در منزل شخصی خود درگذشت.

دیدگاهتان را بنویسید