بیوگرافی زهره فکور صبور؛ درگذشت زودهنگام

زهره فکور صبور فارغ التحصیل مقطع دیپلم می باشد که فعالیت خود را از تئاتر شروع کرد و حالا در تلویزیونی حضور دارد و کنار بازی ، کارهای طراحی و دوخت هم انجام می دهد.زهره فکور صبور تصویر زیبای زیر را در اینستاگرام خود منتشر کرد. آخرین حضور زهره فکورصبور در تلویزیون با مجموعه تلویزیونی دردسرهای عظیم ۲ در سال ۱۳۹۴ به کارگردانی برزو نیک نژاد است.زهره فکور صبور در نخستین روز فروردین سال ۱۳۵۷ در تهران از پدری کرمانشاهی و مادری سمنانی متولد شد. زهره فکور صبور عکسی زیبا را از خود با افکت های اینستاگرام به اشتراک گذاشت.

علاقه ای به نوشیدنی های آماده مثل نوشابه ندارد . او علاقه زیادی به عطر دارد . او بهترین مایعات را آب سالم و گوارا می داند والبته در کنار آن به آبیموه های طبیعی بسیار معتقد است و همیشه از آن ها به جای نوشیندنی ها و آبمیوه های مصنوعی و غیر طبیعی و نوشابه ها استفاده می کند.

آب را بهترین نوشیدنی می داند . غذاهای آب پز و بخارپز را خیلی دوست دارد . من رژیمی که بگویم هیچی نمیخورم ندارم، اما خیلی رعایت میکنم و مسئلهای هم که هست من ذاتا آدم گیاهخواری هستم و علاقه زیادی هم به غذاهای آبپز و بخارپز دارم و صرفا به خاطر رژیم، تغذیهام این چنینی نیست. این بازیگر سینما شاید بیشتر فقط از یک نوع عطر خاص استفاده می کند زهره فکور صبور بازیگر موفق سینما و تلویزیون ایران از جمله بازیگرانی می باشد که علاقه بسیار زیادی برای خرید عطر دارد.بازیگری که همه او را با بوی عطرش می شناسند!

فیلم مورد علاقه زهره فکور صبور کازابلانکا است . زهره فکور صبور نسبت به سایر بازیگران کم کارتر است و کمتشر شاهد حضور او در قاب تلویزیون هستیم.او کار بازیگری را از سال 1377 با بازی در مجموعه روز گار جوانی شروع نمود… همه از حس کردن بوی آن متوجه حضور این بازیگر می شوند . ناگفته نماند این بازیگر تبلیغ این سالن ها و مطب ها را هم می کند و اگر به چهره نافرمش دقت کنید متوجه می شوید که تبلیغ هایش آن قدر ها هم مورد اعتماد و درست حسابی نیست.

دیدگاهتان را بنویسید