بیوگرافی زهره فکورصبور

اما شناخته شدن زهره فکور صبور با سریال روزگار جوانی در سال 1377 بود. به گزارش پارس نیوز، زهره فکور صبور نوشت : آنچه خدا خواست همان می شود… ناگفته نماند زهره فکور صبور تبلیغ این سالن ها و مطب ها را هم می کند و اگر به چهره اش دقت کنید متوجه می شوید که تبلیغ هایش آن قدر ها هم مورد اعتماد و درست حسابی نیست. اما در کنار آن یک حرکت چیپ دیگر هم هست که این گونه بازیگران راه به راه در حال تبلیغ هر پیج داغونی هستند و ظاهرا تنها درآمد از این طریق برایشان اهمیت دارد نه چیز دیگری.

واقعیت این است که در تمام طول زندگیم به تنها چیزی که فکر نمیکردم بازیگر شدن بود، سال ۱۳۷۵ که دیپلم گرفتم یکی از دوستانم که در عرصه تئاتر کودک فعالیت داشت، آن زمان نمایشی را در دست داشت و به دنبال بازیگر برای نقش یک گل بود، به من پیشنهاد داد و من پذیرفتم.

بازیگری را در سال 1377 آغاز نمود و در سریال تلویزیونی “باغ کوچک بیبی گل” ساخته مهدی قاسمی به ایفای نقش پرداخت. سابقه بازیگری زهره فکور صبور به دوران کودکی و تئاتر باز می گردد اما به طور جدی در سال 1375 و با مجموعه تلویزیونی غبار نور به کارگردانی محمدرضا اصلانی وارد حرفه بازیگری شد.

زهره فکورصبور پس از مدتی وقفه با مجموعه تلویزیونی درد سرهای عظیم در سال 1393 به تلویزیون بازگشت. به کارگردانی برزو نیک نژاد دلنوازان (۱۳۸۸ به کارگردانی حسین سهیلیزاده) گروه هفت کاشانه همسفر یکیبود یکینبود مسافری از هند (۱۳۸۱ به کارگردانی قاسم جعفری) سه پنج دو گروه ویژه نیستان روزهای آرزو بی بی گل روزگار جوانی (۱۳۷۷) و همچنین کارهای سینمایی کنسرت روی آب (۱۳۸۹) دوشیزه باران (۱۳۸۶) بوی گل سرخ (۱۳۸۰) به نقش آفرینی پرداخته است و هنرمندی توانا و با استعداد می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید