بیوگرافی زهره فکورصبور

نخستین کار بازیگری وی ایفای نقش گل در تئاتر کودکی بود که متعلق به یکی از دوستانش بود اما حرفه کاریاش از سال ۱۳۷۷ شروع شد که به وی پیشنهاد بازی در سریال روزگار جوانی داده شد و شهرتش از آن جا به دست آمد. واقعیت این است که در تمام طول زندگیم به تنها چیزی که فکر نمیکردم بازیگر شدن بود، سال 137۵ که دیپلم گرفتم یکی از دوستانم که در عرصه تئاتر کودک فعالیت داشت، آن زمان نمایشی را در دست داشت و به دنبال بازیگر برای نقش یک گل بود، به من پیشنهاد داد و من پذیرفتم.

زهره فکورصبور (متولد ۱ فروردین ۱۳۵۷، درگذشت ۱۰ اسفند ۱۴۰۰) بازیگر سینما، تلویزیون و تئاتر اهل مردمان ایرانیتبار است. زهره فکورصبور (۱ فروردین ۱۳۵۷ – ۱۰ اسفند ۱۴۰۰) بازیگر سینما، تلویزیون و تئاتر اهل ایران بود. زهره فکورصبور (متولد ۱ فروردین ۱۳۵۷) بازیگر سینما، تلویزیون و تئاتر اهل مردمان ایرانیتبار است. بازیگر مهربان، خوشبرخورد و بهاری سینما و تلویزیون ما. گروه هنری جی پلاس؛ زهره فکور صبور بازیگر سینما و تلویزیون شب گذشته درگذشت.

زهره فکور صبور بازیگر سینما و تلویزیون فوت کرد. در ادامه بیوگرافی زهره فکور صبور بازیگر سینما و تلویزیون را می توانید بخوانید. زهره فکور صبور بازیگر سینما و تلویزیون درگذشت هنوز علت دقیق مرگ او مشخص نیست اما بنا بر گفته منابع کاملا آگاه این بازیگر ساعت ۸ شب به بیمارستان منتقل شده اما پزشکان موفق به نجات وی نشده اند. همچنین بنا بر ادعای رسانهها، منابع کاملا آگاه گفتهاند این بازیگر شب گذشته به بیمارستان منتقل شده است اما پزشکان موفق به نجات وی نشدهاند.

بنا بر گفته منابع کاملا آگاه این بازیگر ساعت هشت شب به بیمارستان منتقل شده اما پزشکان موفق به نجات وی نشدهاند. به گزارش خبرنگار سینمایی خبرگزاری فارس، زهره فکور صبور بازیگر با سابقه سینما و تلویزیون بامداد امروز (چهارشنبه ۱۱ اسفندماه) درگذشت. مخالفتی برای بازیگر شدن شما در خانواده وجود نداشت؟ من بعد از دلنوازان که نقش یک نابینا را داشتم و متفاوت با نقشهایی بود که قبلا بازی کردم، دوست دارم بازیهایم متفاوت باشد و نقشی را کار کنم که برای نزدیک شدن به آن کمی تحقیق کنم.

دیدگاهتان را بنویسید