بیوگرافی زهره فکورصبور

آخرین حضور وی در تلویزیون با دنگ و فنگ روزگار در سالهای ۱۳۹۸ به کارگردانی جواد مزدآبادی بود.وی در تاریخ ۱۰ اسفند ۱۴۰۰ حوالی ساعت ۸ شب در منزل شخصی خود بر اثر استعمال بیش از حد قرص دچار مسمومیت شدید دارویی گردیده و به بیمارستان اعزام شد که متاسفانه در نهایت پزشکان نتوانستند جان وی را نجات دهند و وی درگذشت . هنوز علت دقیق مرگ وی مشخص نیست اما بنا بر گفته منابع کاملا آگاه این بازیگر بر اثر خودکشی با قرص ساعت ۸ شب به بیمارستان منتقل شده اما پزشکان موفق به نجات وی نشده اند. او ده سال قبل نیز از اتابک جدا شده و با جهان ملکپور ازدواج میکند.

دوستان عزیزم سریال از نفس افتاده کـه برای خیلی سال قبل هستش ولی مـن خیلی دوستداشتم این کارو و خوشحال میشم شـما هم ببینید،از شبکه اي فیلم پخش میشه ساعت ۱۱ شب از امشب. زهره فکور صبور بازیگر سینما و تلویزیون ساعت ۸ شب ۱۰ اسفند ۱۴۰۰ برابر با روز سه شنبه در منزل شخصی خود درگذشت. من تقریبا سعی میکنم با تمام بازیگران رابطه خوبی داشته باشم، ولی اخلاقی که دارم که نمی دانم خوب است یا بد، دوستان خیلی صمیمیام، دوستانی هستند که از دوران بچگی با آنها دوست بودم و نمیتوانم سریع دوست صمیمی برای خودم پیدا کنم.

افسانه دختری است که از دوران کودکی همراه پسرخالهاش بزرگ شده و دوست دارد با او ازدواج کند. اینها نیست و من با این سوال شما یاد جمله آقای انتظامی افتادم که میگفتند خوشبختی در دل آدم باید باشد و وقتی دلت خوش باشد آدم خوشبختی هستی که واقعا هم درست است. دلیل کم کار شدن شما در سالهای اخیر چیست؟

در ابتدای کار و زمانی که سن و سال کمتر است، هر بازیگری دوست دارد همه نقشها را تجربه کند، اما بعد از گذشت مدتی تمام نقشهایی که پیشنهاد میشود همه یکسان هستند و من این مسئله را دوست ندارم. نخستین کار بازیگری وی ایفای نقش گل در تئاتر کودکی بود که زیردست یکی از دوستانش بود اما حرفه کاریاش از سال ۱۳۷۷ شروع شد که به وی پیشنهاد بازی در سریال روزگار جوانی داده شد و شهرتش از آن جا به دست آمد.

دیدگاهتان را بنویسید