بیوگرافی زهره فکورصبور

او به تازگی با آرایشی جدید و خیره کننده چند عکس تبلیغاتی گرفته و در صفحه شخصی خود منتشر کرده است. زهره فکور صبور در صفحه رسمی خود در اینستاگرام از همکاریش با یک برند تولید لباس داخلی خبر داد و عکس های جدیدش را از این همکاری با استایلی شیک و متفاوت منتشر کرد. او کار بازیگری خود را باسریال نرگس در تلویزیون آغاز کرد و پس از آن در سریال های روزگار جوانی بی بی گل ادامه داد و در سریال دلنوازان درخششی دوباره داشت. زهره فکور صبور چند سالی است که در کنار حرفه بازیگری وارد حرفه تبلیغات نیز شده و با برندهای مختلفی کار کرده است.

در چند سال اخیر برخی از هنرمندان نسبت بـه وضعیت سینما و تلویزیون گلایه هایی داشتند، کمتر بود تولیدات موجب شده عده ای کم کار بشوند و وادار شوند برای کسب درآمد بیشتر در حوزه های تبلیغاتی دیده شوند تا در کارهای شاخص هنری. به گزارش خبرنگاران فرهنگ،هنر و رسانه گزارش خبر: زهره فکور صبور متولد 1 فروردین 1357 تهران بازیگر سینما ، تلویزیون و تئاتر ایرانی است. زهره فکور صبور متولد 1فروردین 1357 است.

سابقه بازیگری زهره فکور صبور به دوران کودکی و تئاتر باز می گردد اما به طور جدی در سال 1375 و با مجموعه تلویزیونی غبار نور به کارگردانی محمدرضا اصلانی وارد حرفه بازیگری شد. به گزارش سایت خبر روز، زهره فکور صبور فارغ التحصیل مقطع دیپلم می باشد که فعالیت خود را از تئاتر شروع کرد و حالا در تلویزیونی حضور دارد و کنار بازی ، کارهای طراحی و دوخت هم انجام می دهد. متولد 1 فروردین 1357 تهران بازیگر سینما ، تلویزیون و تئاتر ایرانی است. زهره فکور صبور در فروردین ماه سال 1357 در شهرستان مینودشت متولد شد.

این هنرمند سرشناس و پرکار کشورمان در اولین روز از فروردین ماه ۱۳۵۷ در شهر تهران متولد شده بود. به گزارش پارس نیوز، زهره فکور صبور نوشت : من از خودم می ترسم،از خودی که فکر میکند میداند ولی هیچ چیز نمی داند،از خودی که فکر میکند دوست دارد ولی رنج دوست داشتن را نمی خواهد،از خودی که هر روز میمیردولی مدعی است که زندگی را دوست دارد… حتی گاهی اتفاقی میافتد که با خودم میگویم مثلا کاش آن قسمت فیلم را به یک شکل دیگری بازی میکردم. زهره فکورصبور در سریال دردسرهای عظیم بازی کرده است.

دیدگاهتان را بنویسید